Baterie kuchenne: Inca, Icon i Formentera

Firma Teka proponuje nowy pomysł na urządzenie kuchni - baterie Inca ożywią wnętrze pięknymi kolorami; niektóre z nich w dodatku świecą w ciemnościach. Dla osób, które wolą bardziej stonowane wzornictwo, marka przygotowała baterie o wykończeniu przypominającym kamień naturalny.

Nowe baterie kuchenne Teka Inca Fashion Colors w oryginalnych kolorach ożywią kuchnię. Różowa fuksja, soczysta pomarańcz, żółta limonka, delikatna szarość i pastelowy azul - oferta jest naprawdę bogata. Baterie Inca mają klasyczny, półokrągły kształt i proste, eleganckie wykończenie. Wylewka obraca się o 360 st. W głowicy znajduje się trwały zawór ceramiczny, a w perlatorze zamontowano system anti-scale, zapobiegający odkładaniu się kamienia.

Cena baterii Inca Fashion Colors: 379 zł

Baterie kuchenne z powłoką fotoluminescencyjną

Baterie kuchenne Teka Icon Moonlight zostały pokryte specjalną powłoką fotoluminescencyjną, która ładuje się energią świetlną i sprawia, że bateria świeci w ciemności aż do 12 godzin. Ich powierzchnię zabezpieczono przed śladami palców. Baterie kuchenne Icon są dostępne w trzech żywych kolorach: niebieskim, czerwonym i zielonym. Znajduje się w nich perlator z systemem anti-scale, który zapobiega osadzaniu się kamienia oraz wysokiej jakości głowica z zaworem ceramicznym.

Cena baterii kuchennych Icon Moonlight: 999 zł

Dla osób, które chciałyby mieć oryginalną baterię w bardziej stonowanym wydaniu Teka proponuje baterie kuchenne Icon z tegranitu. Do wyboru kolory Onyx i Carbon.

Cena baterii kuchennych z tegranitu: 929 zł

W serii Icon znalazła się też nowa bateria Icon 939, którą wzbogacono o elastyczną ruchomą wylewkę w oplocie stalowym. Icon 939 ma specjalny perlator z systemem anti-scale, zapobiegającym osadzaniu się kamienia oraz głowicę z zaworem ceramicznym. Wyróżnia ją też mieszacz idealnie dopasowujący się do podstawy, na której umieszczono wylewkę.

Cena baterii Icon 939: 799 zł

Baterie z elastyczną wylewką

Kolejna nowość w ofercie firmy Teka to baterie kuchenne Formentera. Mają elastyczną, ruchomą wylewkę, która ułatwia prace kuchenne. Dzięki niej zarówno zmywanie, jak i płukanie owoców lub warzyw stanie się łatwiejsze, a strumień wody dotrze wszędzie tam, gdzie będzie potrzebny. Wylewka jest umieszczona w oplocie stalowym - w modelach w kolorze chromu - lub w oplocie gumowym - w modelach w kolorze białym lub czarnym. Wysokiej jakości głowica z zaworem ceramicznym zapewnia trwałość i niezawodność baterii, a perlator z systemem anti-scale chroni przed osadzaniem się kamienia.

Ceny baterii Formentera: FO 999 - 659 zł; FO 997 Black & White - 629 zł; FO 939 - 619 zł; FO 937 Black & White - 599 zł

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: