Trzydrzwiowa chłodziarko-zamrażarka French Door

Wolno stojąca chłodziarko-zamrażarka French Door dla dużej rodziny to nowa propozycja marki Electrolux. Jest wyjątkowo pojemna, wyposażona w wiele praktycznych przydatnych funkcji i dobrze wygląda.

Nowa trzydrzwiowa chłodziarko-zamrażarka Electrolux French Door powstała specjalnie z myślą o dużej rodzinie. Gwarantuje komfort przechowywania, oferuje szereg przydatnych funkcji oraz doskonale się prezentuje.

Chłodziarka EN6084JOX może pomieścić nawet 229 litrów, a zamrażarka - 97. Umożliwia to optymalną organizację wnętrza i dostosowanie rozmieszczenia produktów do rzeczywistych potrzeb domowników. Większe wymiary i podwójne drzwi chłodziarki zapewniają łatwy dostęp do przechowywanych artykułów spożywczych, a oświetlenie LED wewnątrz zapewnia doskonałą widoczność. Dotykowy panel sterujący znajdujący się na drzwiach, pozwala szybko i precyzyjnie ustawić określoną temperaturę, dzięki czemu kontrola nad jej pracą jest niezwykle prosta.

Chłodziarko-zamrażarka z funkcjonalnymi rozwiązaniami

Nowa chłodziarko-zamrażarka została wyposażona w szklane półki, uniwersalną szufladę na szczególnie wrażliwe produkty, takie jak wędliny czy ryby, z możliwością ustawienia temperatury w 3 zakresach (0 st. C, 3 st. C i 5 st. C) oraz dwie pojemne szuflady, w których bez problemu możemy przechowywać oddzielnie owoce i warzywa.

Funkcje Action Cool i Action Freeze pozwalają w krótkim czasie uzyskać pożądaną temperaturę chłodzenia i zamrażania, co z kolei umożliwia zachowanie smaku potraw oraz cennych właściwości zawartych w nich witamin. W drzwiach urządzenia wbudowany został wygodny dozownik wody, dzięki czemu świeża i przefiltrowana woda jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Urządzenie ma także kostkarkę Twist&Serve, która zapewnia stały dostęp do kostek lodu.

Użytkownicy mogą zapomnieć o konieczności rozmrażania chłodziarko-zamrażarki - przed powstawaniem szronu chroni zaawansowana technologia FrostFree. Osobom, które często wyjeżdżają przyda się sprawdzi się funkcja Holiday - pracę urządzenia można ustawić w taki sposób, aby podczas naszej długiej nieobecności produkty miały zapewnione optymalne chłodzenie, a urządzenie minimalnie zużywało energię.

Trzydrzwiowa chłodziarko-zamrażarka ze stali nierdzewnej

Drzwi chłodziarki wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu idealnie wkomponują się w każde wnętrze. Specjalna powłoka Antifingerprint sprawia, że na drzwiach nie widać odcisków palców, co jest szczególnie przydatne w domu pełnym dzieci.

Cena chłodziarko-zamrażarki French Door: ok. 6 999 zł

Parametry techniczne chłodziarko-zamrażarki EN6084JOX:

- klasa energetyczna: A+

- pojemność netto zamrażarki: 97 l

- pojemność netto chłodziarki: 229 l

- automatyczne rozmrażanie chłodziarki

- funkcja Frost Free

- dozownik wody w drzwiach

- kostkarka lodu Twist&Serve

- funkcja Holiday

- funkcja Action Cool - szybkie uzyskanie żądanej temperatury chłodzenia

- funkcja szybkiego zamrażania Action Freeze - zachowanie smaku oraz właściwości odżywczych produktów

- wyświetlacz LCD

- oświetlenie LED

- oddzielne sterowanie dla chłodziarki i zamrażarki

- wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 1776x912x765 mm

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: