Nowa linia pralek Hotpoint

Marka Hotpoint, producent nowoczesnych sprzętów gospodarstwa domowego, wprowadza nową linię pralek. Urządzenia zostały stworzone, żeby ułatwić pranie ubrań z delikatnych tkanin. To idealne połączenie technologii, estetyki i oszczędności energii.

Częste pranie i wysokie temperatury mogą niszczyć tkaniny. Dlatego nowe pralki marki Hotpoint mają specjalny cykl usuwania plam, nawet tych najbardziej uporczywych, bez konieczności stosowania wysokich temperatur. Nowe urządzenia eliminują ponad 100 najbardziej uciążliwych plam już w 20 st. C oraz umożliwiają pranie białych i kolorowych ubrań razem, bez obawy zafarbowania. To wszystko możliwe jest dzięki zastosowanym technologiom: Direct Injection oraz Digital Motion.

Pralki marki Hotpoint z najnowszej linii, wyróżniają się łatwością obsługi, najwyższą jakością oraz wyjątkowym designem. Drzwi i pokrętło dostępne są w pięciu kolorach wykończenia: białym, czarnym, antracytowym, srebrnym i inoxowym.

Pralki z nowej serii mają też wygodny, szeroki otwór bębna o średnicy aż 34 cm, a zastosowane w nich rozwiązania zapewniają dłuższą żywotność urządzenia oraz mniejsze zużycie energii elektrycznej.

Skuteczne pranie bez wysokich temperatur i farbowania

W standardowych pralkach dostępnych na rynku detergent opada na dno razem z wodą i zmieszanie następuje dopiero po podgrzaniu wody. Natomiast dzięki technologii Direct Injection zastosowanej w wybranych modelach pralek Hotpoint, woda i detergent już na początku cyklu są mieszane razem i tworzą mus piorący, który łatwo wnika w tkaniny i który pozwala na lepszą aktywację enzymów piorących. Takie rozwiązanie gwarantuje aż o 60 proc. wyższą skuteczność prania - w porównaniu z tradycyjnym dozowaniem detergentu. Pozwala usuwać ponad 100 rodzajów plam w 20 st. C. Przy takiej temperaturze możemy prać białe i kolorowe ubrania jednocześnie - bez farbowania i bez uszkadzania włókien.

Istotna przy usuwaniu plam jest także technologia Digital Motion. To 10 nowych ruchów bębna w jednym cyklu odplamiania, które zostały zaprojektowane do usuwania konkretnych plam.

Dozowanie detergentu

W instrukcji dołączonej do naszej pralki powinniśmy znaleźć wszelkie niezbędne informacje dotyczące prania, także te na temat specjalnych programów dostosowanych do konkretnych rodzajów tkanin. Ale nie jest to ani wygodny, ani szybki sposób na bezpieczne usunięcie plam z ulubionej sukienki czy koszuli, której nie chcemy zniszczyć. Aby ułatwić tę czynność, najnowsza linia pralek Hotpoint została wyposażona w specjalną szufladę - oprócz pojemników na detergenty, znajdziemy w niej wysuwaną zakładkę. Ta sprytnie ukryta lista wskaże odpowiedni program, temperaturę i pozostałe parametry niezbędne do usunięcia zabrudzeń z danej tkaniny. Odpowiedni program można ustawić dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi.

Pranie wełnianych ubrań

Najnowsza linia pralek marki Hotpoint ma znak "Wool Hand Wash Safe". To wyraz uznania firmy Woolmark dla innowacji w praniu tkanin delikatnych. Dzięki "Wool Hand Wash Safe" włókna wełny nie skręcają się i pozostają zawsze w odpowiednim ułożeniu. To gwarancja idealnych efektów prania wełnianych ubrań, delikatnych tkanin, tak jak kaszmir, lub przeznaczonych wyłącznie do prania ręcznego.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: