Farba do mebli i płytek ceramicznych od V33

Firma V33 wprowadziła na rynek farby renowacyjne, którymi można malować meble i płytki ceramiczne. To sposób na szybką, łatwą i tanią metamorfozę wnętrz.

Stare meble kuchenne, płytki w łazience, które stały się niemodne lub po prostu już nam się nie podobają - nie musimy zabierać się od razu do remontu, wystarczy, że użyjemy nowych farb marki V33.

Pełną metamorfozę wnętrza łazienki lub kuchni można wykonać dzięki nowym Farbom Renowacyjnym marki V33. Ten producent wprowadza na polski rynek serię emalii, dzięki którym możliwa jest zmiana kolorystyki nie tylko mebli z drewna i płyt laminowanych, ale również ceramicznych płytek ściennych i podłogowych oraz listew dekoracyjnych.

Farby do drewna, płyt laminowanych i płytek ceramicznych

V33 wprowadza na rynek 3 główne produkty, dostępne w komponującej się ze sobą gamie kolorystycznej. Do wyboru są kolory: biały, bawełna, szary marengo, pistacja i papryczka chili.

Farby nakłada się na oczyszczoną i odtłuszczoną powierzchnię - bez konieczności wcześniejszego usuwania starej farby!

Produkty przeznaczone do płytek ściennych są szczególnie odporne na często powtarzający się kontakt z wodą, dzięki czemu pomalowane kafelki zachowują pełnię wartości użytkowych - można je myć przy użyciu tradycyjnych środków czyszczących.
Farby charakteryzują się doskonałą przyczepnością do podłoża oraz odpornością na ścieranie i zarysowania.

Linię trzech głównych produktów uzupełniają farby do sprzętu AGD, armatury łazienkowej i farby do renowacji kaloryferów. Farby dostępne są w sklepach na terenie całego kraju, w sieciach Leroy Marlin i Castorama.

Jak malować farbami renowacyjnymi?

1. Przed malowaniem powierzchnię należy dokładnie odtłuścić i umyć wodą.

2. Należy nałożyć dwie warstwy farby wałkiem o krótkim włosiu

3. Należy przestrzegać podanych na opakowaniu czasów schnięcia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.