Blachodachówka panelowa TUR w jesiennej promocji

Blachodachówkę panelową TUR można jesienią kupić w promocyjnej cenie - 19,90 zł za panel. To jedna z rynkowych nowości marki Blachy Pruszyński, która już stała jednym z najbardziej popularnych pokryć dachowych.

Blachodachówka panelowa TUR to produkt, który można obecnie kupić w promocyjnej cenie 19,90 zł netto za panel. Cóż to jednak za pokrycie i czy rzeczywiście warto skorzystać z okazji?

Blachodachówka TUR to produkt stosunkowo "świeży", który jest na polskim rynku zaledwie od niespełna roku. W tym stosunkowo niedługim czasie stał się jednym z popularniejszych pokryć w ofercie producenta, firmy Blachy Pruszyński.

- Blachodachówki TUR to pokrycie o wyrazistych, nieco surowszych kształtach niż pozostałe produkty. Zdecydowaliśmy się na jego wprowadzenie, gdyż uznaliśmy, że będzie znakomitym dopełnieniem naszej oferty blachodachówek panelowych - mówi Rafał Kuczyński Dyrektor Handlowy Blachy Pruszyński.

Nagrody dla blachodachówki TUR

Oprócz popularności wśród klientów, nowe pokrycie zostało docenione przez kapitułę konkursu Medal Europejski Bussines Centre Club. Tegoroczna edycja była już kolejną w historii Konkursu, który od 15 lat nagradza produkty spełniające najwyższe europejskie standardy i wymagane prawem normy. Wśród zalet blachodachówki TUR doceniono nowoczesny kształt, bardzo dobre właściwości użytkowe, prostotę montażu i niewielką ilość odpadów, charakterystyczną dla pokryć modułowych. Ponadto panele TUR, pakowane w wygodne paczki na europaletach, świetnie sprawują się w transporcie i składowaniu na placu budowy. Dla tych klientów, którzy preferują jednak blachodachówki w arkuszach ciętych na wymiar, producent oferuje właśnie taką wersję pod nazwą handlową Gryf.

Blachodachówka z powłoką Purex SSAB

SSAB to znana na całym świecie huta ze Szwecji, która produkuje m.in. stal powlekaną powłoką PUREX. To właśnie ta powłoka ochronna zabezpiecza blachodachówkę panelową TUR, którą promuje obecnie firma Blachy Pruszyński. PUREX należy do powłok poliestrowych, o delikatnej fakturze i eleganckim półmatowym wykończeniu. Grubsza - 26-mikronowa - warstwa lakieru zapewnia trwałość i dobrą odporność na zarysowania i negatywne oddziaływanie promieni UV. PUREX oferowany jest w 4 najpopularniejszych kolorach: brązie, graficie, cegle i czerni.

Blachodachówka panelowa TUR w powłoce PUREX SSAB w sugerowanej cenie detalicznej, to obecnie najlepsza promocyjna oferta na polskim rynku.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

Więcej o: