Żaluzje plisowane ANWIS w specjalnej promocji

Plisy, czyli żaluzje plisowane firmy ANWIS są najbardziej wszechstronnymi osłonami przeciwsłonecznymi. Do 15 grudnia 2015 roku plisy można kupić z 10 proc. rabatem.

Plisy są doskonałą propozycją dla osób ceniących nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność. Są najbardziej uniwersalnymi osłonami przeciwsłonecznymi. Skutecznie przesłonią dowolną część każdego okna, również o nietypowym kształcie i zamontowanego pod dowolnym kątem do podłogi. Dzięki temu można je również wykorzystywać w oknach dachowych i poziomych przeszkleniach ogrodów zimowych.

Żaluzje plisowane: bogaty wybór tkanin

Plisy to jedyne przesłony, które umożliwiają zastosowanie efektownych rozwiązań - dwóch tkanin w jednym systemie, dwóch oddzielnych systemów montowanych na jednym oknie i tkaniny duo, która daje efekt pełnego zaciemnienia wnętrza. Nie można przy tym pominąć nowoczesnego wzornictwa tkanin, ich kolorów, wzorów i faktur. Kolekcje plis zmieniają się i dopasowują do aktualnie panujących we wnętrzach trendów.

Warto podkreślić, że systemy plis są tak zaprojektowane, aby łatwo było dobrać detale - rynny z uchwytami, prowadnice i osłony - do kolorów okien. Z kolei atrakcyjna kolekcja tkanin dekoracyjnych oraz zaciemniających - w ofercie firmy ANWIS obecnie jest to ponad 350 rodzajów - pozwala idealnie dopasować plisy do funkcji, jaką mają pełnić. Ich wygodną obsługę i płynne sterowanie materiałem złożonym w harmonijkę zapewnią uchwyty, sztyce, korby lub napęd elektryczny.

Promocja na plisy

Wszystko to gwarantuje długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie żaluzji. Warto więc skorzystać z wyjątkowej okazji do ich zakupu w specjalnej promocji. Wystarczy wybrać odpowiednie dla siebie plisy, wypełnić formularz na stronie internetowej producenta i odebrać 10 proc. rabatu. Promocja obowiązuje do 15 grudnia 2015 r.

www.anwis.pl

Więcej o: