Nowe kolory zlewozmywaków ceramicznych Villeroy & Boch

Masz ochotę na ciekawą, niebanalną aranżację kuchni? Zobacz nowe kolory zlewozmywaków Villeroy & Boch i sprawdź, w jakich zestawieniach sprawdzają się najlepiej.

Szmaragdowa zieleń, słoneczna żółć, ciepły koral lub orzeźwiający granat, czyli Emerald, Sunrise, Coral i Midnight - to pomysły firmy Villeroy & Boch na ożywienie kuchni. Cztery nowe kolory zlewozmywaków to wynik współpracy firmy Villeroy & Boch z niemiecko-duńską designerką Gesą Hansen, założycielką studia The Hansen Family, która za swoje prace zdobyła m.in. Red Dot Award i Good Design Award. Nowe kolory zlewozmywaków wprowadzą do wnętrza pozytywne emocje i zachęcą do kuchennych eksperymentów - na talerzu i we wnętrzu!

Zobacz, jak zestawiać ze sobą barwy i materiały i jak wykorzystać kolorowe zlewozmywaki >>>>

Zlewozmywak Emerald – szmaragdowa zieleń

Emerald to barwa pełna żywiołu i głębi. Intensywny odcień szmaragdu ciekawie będzie kontrastował z blatami i frontami szafek wykonanymi z ciemnego drewna orzechowego. Alternatywą mogą być surowe materiały, takie jak beton czy metal. A co ze ścianami? Tłem dla szmaragdowego koloru zlewozmywaku może być delikatna mięta lub zieleń lasu. A dodatkami – przedmioty w kolorze piaskowca lub w odcieniach bieli.

Zlewozmywak Sunrise – letnie promienie słońca

Z żółtym kolorem Sunrise do wnętrza zawita słoneczne lato. Do takiej kuchni, oprócz zlewozmywaka w odcieniu Sunrise, wpuszczamy tylko pastele! W takim wnętrzu liczy się natura. Meble – najlepiej wybrać w odcieniu ciepłego drewna lub w szarościach kamienia: granitu lub marmuru. Na szafkach i w dodatkach mogą pojawić się inne odcienie żółci – w barwach słońca lub cytryny.

Zlewozmywak Coral – ciepła barwa jesiennych liści

Zlewozmywak w kolorze Coral – to mocny akcent w kuchni. Powstał z inspiracji ciepłymi barwami jesiennych liści. Kolor koralowy szczególnie pasuje do jasnych blatów i mebli, na przykład wykonanych z szarego dębu, beżowego piaskowca, białego marmuru lub jasnego betonu. Jako dodatki sprawdzą się pastele w odcieniach jasnego różu lub ciemna marsala. Miedź – to idealny materiał, by dopełnić aranżację. Może zawitać do kuchni w postaci armatury lub drobnych akcentów dekoracyjnych.

Zlewozmywak Midnight – mroźna głębia oceanu

Midnight to odcień mroźnej głębi oceanu. Zlewozmywak Midnight to świetny towarzysz dla delikatnych błękitów lub jasnych szarości. Najbardziej będzie pasować do klasycznych pomieszczeń, w których warto go zestawić z jasną betonową podłogą i białym blatem. By podnieść temperaturę potrzebne będą ciepłe akcenty – jasne drewno, jak olejowany dąb, i żółte dekoracje.

Nowe kolory zlewozmywaków ceramicznych Villeroy & Boch otwierają rozmaite możliwości aranżacyjne. Emerald, Sunrise, Coral i Midnight uzupełniają istniejący asortyment harmonijnych odcieni bieli, beży i szarości. Cztery intensywne barwy zlewozmywaków Villeroy & Boch dostępne są dla kolekcji Timeline i dla jednokomorowych modeli Subway: 60 S, 50 S, 45 XS, w tym także dla modeli podblatowych i montowanych na równi z powierzchnią blatu.

Ceny kolorowych zlewozmywaków w zależności od modelu wahają się od ok. 3300 zł brutto do 6000 zł brutto.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.