Drzwi wewnętrzne Ancona i Kofano

Firma Classen wzbogaciła swoją ofertę o kolekcje Ancona i Kofano. Skrzydła drzwiowe mogą być pełne lub przeszklone, pokryte laminatem lub okleiną 3D, jedno- lub dwuskrzydłowe.

Drzwi wewnętrzne Ancona i Kofano mają ponadczasowy wygląd - jedne są w kolorze drewna, drugie białe. Pasują do zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz, także tych urządzonychw stylu skandynawskim. Duże zróżnicowanie w obrębie kolekcji drzwi wewnętrznych Ancona i Kofano daje nam możliwość wyboru spośród aż 40 różnych modeli.

Drzwi wewnętrzne Kofano

Kolekcja Kofano obejmuje 18 unikalnych modeli, które łączą w sobie prostotę formy i wysoką jakość wykonania. Wybierać można spośród wariantów o całkowitym wypełnieniu lub z przeszkleniami. Te ostatnie mogą być wykonane ze szkła satynowanego, hartowanego lub mlecznego (w zależności od modelu). Na powierzchni skrzydeł znajdują się tłoczenia, które tworzą prostokątne kształty o różnych rozmiarach. Występują one pojedynczo, bądź w większej liczbie.

Drzwi wewnętrzne Ancona

Drzwi Ancona mają ramę wykonaną z drzewa iglastego i wypełnienie stabilizujące typu „plaster miodu”. Dostępne są w 22 wariantach pełnych lub z przeszkleniami, które pojawiają się w różnych konfiguracjach (szyby ułożone równolegle względem siebie w poziomie, bądź w pionie) i rozmiarach. Na powierzchni skrzydeł przebiegają ozdobne uwypuklenia o prostokątnym kształcie. Linię tę cechuje elegancja oraz niewymuszony urok, które sprawiają, że z powodzeniem można je zastosować we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, skandynawskim, czy prowansalskim.

Białe drzwi czy skrzydła w kolorze drewna

Drzwi z obu kolekcji można wybierać spośród modeli pokrytych laminatem Iridium, bądź okleiną 3D z efektem porów synchronicznych. Imitujące drewno dekory występują w kolorystyce od jasnych beży, przez bursztynowe brązy, po barwę ciemnej czekolady. Skrzydła dostępne są także w kolorze białym, matowym.

Drzwi są przeznaczone do różnych pomieszczeń – od kuchni, przez salon, po sypialnię i łazienkę. W ostatnim przypadku wystarczy dodatkowo zamówić wykonanie podcięcia wentylacyjnego.

Sugerowana cena skrzydeł drzwiowych z kolekcji Kofano: od 479 zł netto

Sugerowana cena skrzydeł drzwiowych z kolekcji Ancona: od 379 zł netto

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.