Żarówki LED marki Energizer

Marka Energizer wprowadza na rynek energooszczędne żarówki LED. Wykonano je z podzespołów najwyższej jakości, dzięki czemu są trwałe i bezpieczne dla oczu

Nowe przepisy dotyczące ochrony środowiska powodują wycofywanie ze sprzedaży klasycznych żarówek. Dlatego na rynku pojawia się coraz większa oferta coraz doskonalszych żarówek LED.

Marka Energizer wprowadza cztery wysokiej jakości żarówki LED-owe. Na rynek LED wchodzi marka Energizer z ofertą 4 wysokiej jakości produktów. Wyłącznym dystrybutorem tych żarówek na rynku polskim jest firma K-Consult.

Oświetlenie LED z certyfikatem

Nowa seria żarówek LED Energizer to produkty z certyfikatami RoHS i CE. Zostały wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i najnowszymi przepisami. Kolekcja składa się z 4 różnych typów żarówek o najbardziej popularnych kształtach i gwintach – GLS, Candle, Golf i GU (Spot). W przyszłości na polskim rynku będą się pojawiały kolejne modele produktów tej firmy.

Żywotność żarówek w zastosowaniu domowym wynosi 15 000 godzin, czyli minimum 15 lat przy zachowaniu klasę energetyczną A+. Żarówki osiągają 100% mocy bez wydłużonego czasu nagrzewania. Wskaźnik CRI źródeł światła jest zawsze wyższy niż 80, czyli zbliżony do wartości, jaką ma światło słoneczne. Dzięki temu oświetlane przedmioty i otoczenie mają naturalne i wierne kolory.

W produktach Energizer wykorzystano najlepszej jakości diody LED, z zastosowaniem układu optycznego, dzięki któremu żarówka nie oślepia. Przyczynia się on również do ukierunkowania strumienia świetlnego, który dostarcza kilkakrotnie więcej światła na daną powierzchnię. Użyte radiatory odpowiedzialne za odprowadzanie ciepła uniemożliwiają przepalenie się żarówki.

LED Energizer wykonane są z wykorzystaniem najlepszych podzespołów, które bezpośrednio wpływają zarówno na wysoką jakość emitowanego światła, trwałość, jak i zwiększają bezpieczeństwo dla naszych oczu. Produkt ze względu na swoją klasę nie zawiera rtęci.

Zalety żarówek LED Energizer

- są energooszczędne

- mają parametry zbliżone do światła dziennego (CRI wyższy niż 80)

- nie oślepiają

- nie nagrzewają się

- nie zawierają rtęci

- są bardzo trwałe - pracują nawet 15 lat

Więcej o: