Rolety rzymskie do okien dachowych z wymienną tkaniną

Nowe rolety rzymskie Velux to pierwsze na rynku rolety do okien dachowych z wymienną tkaniną. Wyglądają świetnie, a ich innowacyjna konstrukcja pozwala na szybką zmianę dekoracji okna, kiedy tylko mamy na to ochotę.

Rolety w oknach dachowych chronią przed nadmiarem światła i przegrzewaniem się pomieszczenia. Są także dekoracją. Dlatego miłośnicy łatwych metamorfoz wnętrza z pewnością pokochają nowy produkt marki Velux - system rolet, w których wyjątkowo łatwo, samodzielnie można wymienić tkaninę.

- Wystarczy kilka materiałów na zmianę i można bawić się wystrojem poddasza, kształtować go w zależności od nastroju, okazji czy pory roku. W razie potrzeby łatwiej też wyczyścić tkaninę - mówi Katarzyna Gałek, Product Manager Velux Polska.

Tkaniny w różnym stopniu przepuszczają lub blokują światło - w zależności od potrzeb można wybrać dekoracyjną, przyciemniającą wnętrze lub całkowicie blokującą promienie słoneczne.

Rolety rzymskie w różnych kolorach

Rolety rzymskie Velux są dobrym dodatkiem do każdego okna dachowego. Wysoka jakość tkanin sprawa, że wyglądają stylowo także zwinięte - układają się wtedy w dekoracyjne fałdy. Są dostępne w eleganckiej kolekcji materiałów o różnym stopniu rozproszenia światła. Pierwsza propozycja to aż 20 nowoczesnych wzorów tkanin o ponadczasowej stylistyce. Ich materiał przepuszcza do wnętrza miękkie i rozproszone światło, co tworzy w pomieszczeniu miłą i ciepła atmosferę. Zwolennicy intensywniejszych kolorów mogą z kolei wybierać sposób sześciu barwnych tkanin, zaprojektowanych przez światowej sławy duet projektantów Scholten & Baijings. Kolekcja inspirowana jest subtelną grą światła od wschodu do zachodu słońca.

Rolety rzymskie bezproblemowo

Rolety rzymskie VELUX są bardzo wygodne w obsłudze. Komfort użytkowania zapewnia elastyczna i bezstopniowa regulacja na wąskich prowadnicach. Nie są przymocowane ani do dolnej, ani do górnej części skrzydła okiennego, co pozwala na swobodną regulację ich pozycji na oknie – można je podnosić lub obniżać,w zależności od potrzeb. Co ważne, do ich montażu nie jest potrzebna pomoc specjalisty. Dzięki systemowi Pick&Click szybko i prosto można zamontować je samodzielnie.

Cena rolety rzymskiej VELUX FHB z jedną tkaniną już od 410 zł, dodatkowa tkanina już od 205 zł brutto.

Wysoki poziom projektowy i walory rolety rzymskiej docenił Instytut Wzornictwa Przemysłowego, którzy przyznał rolecie wyróżnienie „Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2015”.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.