Wanny Cover+ ze wzmocnieniem z pianki poliuretanowej

Osiem bestsellerowych modeli wanien marki Cersanit dostępnych jest teraz w nowym systemie Cover+, czyli ze wzmocnieniem z pianki poluretanowej. Pianka sprawia, że woda w wannie jest znacznie dłużej ciepła, tłumi też hałas nalewającej się wody.

W tradycyjnym sposobie produkcji wanien akrylowych do wzmocnienia dna i ścian wanny wykorzystuje się włókno szklane z żywicą epoksydową. W nowych wannach Cover+ włókno i żywicę zastąpiono pianką poliuretanową.

Bardzo dobre właściwości izolacyjne pianki poliuretanowej sprawiają, że woda w wannie Cover+ dłużej utrzymuje swoją temperaturę. Dzięki temu nie ma potrzeby ciągłego dolewania ciepłej wody w czasie kąpieli, co przekłada się na oszczędność wody i zmniejszenie domowych rachunków. Trzykrotne pokrycie warstwą pianki dna i dwukrotne boków sprawia, że przy napełnianiu ciepłą wodą wanna szybko się nagrzewa i jest przyjemnie ciepła w dotyku, już przy pierwszym kontakcie z ciałem.

Optymalne wyciszenie wanny

Kąpiel bardzo wcześnie rano albo późnym wieczorem może oznaczać nadmierny hałas, który będzie przeszkadzał śpiącym domownikom. Wanny Cover+ mają doskonałą izolację akustyczną, bowiem zastosowane warstwy poliuretanu znacznie tłumią głośny szum nalewanej wody.

Trwała i wytrzymała wanna

Dzięki kilkukrotnemu natryskowi poliuretanu nowe wanny Cersanitu są sztywniejsze i bardzo wytrzymałe na obciążenia. Dno wanny Cover+ wraz z usztywnieniem ma grubość aż 26 mm, a ściany boczne 10 mm. Gwarantuje to komfortową kąpiel bez obaw o niestabilność, pękanie czy uginanie, nawet w mniej standardowych sytuacjach, takich jak energiczna zabawa w kąpieli rozbrykanych dzieci.

Dodatkowym atutem wanien Cover+ jest okres gwarancji wydłużony do 10 lat.

Cersanit wprowadził swoją najnowszą technologię do 8 serii wanien: Korat, Zen, Virgo, Flavia, Pure, Meza, Kaliope i Venus. Aż 25 modeli, różniących się rozmiarami i kształtami, będzie teraz dostępnych zarówno w wersji wzmacnianej pianką poliuretanową, jak i z tradycyjnym wzmocnieniem żywicą epoksydową.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.