Nowe odkurzacze Electrolux: SilentPerformer i PowerForce

Cicho, wygodnie i czysto - tak wygląda sprzątanie nowymi odkurzaczami marki Electrolux. Modele Silent Performer są wyjątkowo ciche, a PowerForce poradzi sobie świetnie z odkurzaniem zarówno twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

Odkurzacz Silent Performer: wyjątkowo cichy i wygodny

Cichy i bardzo zwrotny odkurzacz SilentPerformer pomoże zadbać o doskonałą czystość w domu w przyjemny i wygodny sposób. Silnik tego odkurzacza jest zoptymalizowany pod kątem emisji hałasu. Cichsze, a jednocześnie nadal skuteczne odkurzanie zapewnia też odpowiednia konstrukcja pojemnika na kurz oraz cicha ssawka DustPro.

Z tym odkurzaczem bez problemu wyczyścimy trudno dostępne miejsca - technologia 360° Motion ułatwia sprzątanie w wąskich wnękach, rogach pokoju czy wokół mebli. Odkurzacz ma aż 12-metrowy zasięg.

Odkurzacz SilentPerfomer Cyclonic ma jeszcze dodatkową zaletę - jest wyposażony w system Clean Air, który filtruje powietrze i zostawia je wolne od alergenów i innych zanieczyszczeń. Dzięki bezworkowemu systemowi Easy Empty można wygodnie pozbyć się kurzu zebranego podczas sprzątania, wyrzucając go bezpośrednio do pojemnika na śmieci.

Wszechstronny odkurzacz PowerForce

Odkurzacz PowerForce jest wyjątkowo wszechstronny. Rozwiązanie Power Pro System, na który składają się wydajny silnik i ssawka DustPro, umożliwia łatwe odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg – parkietu, kafelków czy miękkiego dywanu. Małe kółka 360° Motion Technology pozwalają na zwrotne manewrowanie, a pokrywa 180° Access zapewnia swobodny dostęp do filtra i worka na kurz – można go wymienić w kilka sekund!

Ceny odkurzaczy:

Odkurzacz Electrolux SilentPerformer ZSPCLASSIC (wersja podstawowa): ok. 649 zł

Odkurzacz Electrolux SilentPerformer Cyclonic ZSPCCLASS (wersja podstawowa): ok. 649 zł

Odkurzacz Electrolux PowerForce ZPFCLASSIC (wersja podstawowa): ok. 459 zł

Więcej o: