Kostka brukowa: kostki płukane Granito Lux

Kolekcja Granito Lux z linii Jadar Garden to stylowe kostki płukane z dodatkiem kruszywa z naturalnych kamieni. Są eleganckie, funkcjonalne i dostępne w dużym wyborze kolorów.

Wyróżnikiem najnowszej kolekcji kostek płukanych Granito Lux jest jej elegancka nawierzchnia z dodatkiem różnobarwnych kamieni naturalnych, którą uzyskujemy dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii płukania. Kostki produkowane są z wykorzystaniem wysokiej jakości szlachetnych kruszyw takich jak bazalty, granity, dolomity czy serpentyny. Producent, inspirując się naturalną barwą skał, wyróżnił w kolekcji 12 kolorów. Dzięki odsłonięciu w procesie produkcyjnym uziarnienia nawierzchnia wygląda bardzo naturalnie i idealnie komponuje się z ogrodem.
Kolekcja oparta jest na systemie czterech kostek, które dzięki zróżnicowanym, a przy tym pasującym do siebie trapezowym kształtom, pozwala na tworzenie wielu skomplikowanych układów.

Kostka z naturalnym kruszywem

Dzięki zastosowaniu kruszyw naturalnego pochodzenia ze skał bazaltowych, granitowych, dolomitowych i serpentynowych, kostki płukane mają się wysoką wytrzymałością na duży nacisk oraz na niekorzystne warunki atmosferyczne. Są także odporne na ścieranie, mróz oraz sól, którą często posypuje się nawierzchnie w okresie zimowym.

Kolekcja Granito Lux daje bardzo dużo możliwości aranżacyjnych. Możemy komponować przy jej użyciu rozmaite wzory oraz kształty nawierzchni. Kostka płukana dobrze sprawdzi się zarówno na tarasach, podjazdach, jak i ścieżkach. Rozmaite formaty i kolory to także możliwość wyznaczania odpowiednich stref w ogrodzie. Dzięki nim łatwo wydzielić miejsce na grillowisko, taras czy drogę pod dom lub garaż.

Producent udziela na kostkę Granito Lux 10-letnią gwarancję.

Parametry kostki brukowej Granito Lux

- dostępne kolory: Bursztynowy, Miedziany, Szmaragdowy, Perłowy, Granit Natural, Grafitowy, Kremowy, Piaskowy, Pomarańczowy, Rubinowy, Kasztanowy, Platynowy

- formaty: 16x8,5x9,5 / 16x12,5x13,5 / 16x16,5x17,5 / 16x20x21,5 cm; grubość: 6 cm

Więcej o: