Armatura łazienkowa marki Cersanit

Cersanit wprowadza na rynek nową kategorię produktów - serie baterii i zestawów natryskowych uzupełniają dotychczasową ofertę. Dzięki tej nowości, razem z marką Cersanit można już urządzić łazienkę kompleksowo - funkcjonalnie, stawiając na wysoką jakość i ciekawe wzornictwo.

Marka Cersanit jest ma ofercie kompleksowe wyposażenie łazienek z szeroką ofertą płytek ceramicznych, ceramiki łazienkowej, wanien, kabin, brodzików, stelaży podtynkowych i mebli łazienkowych. Armatura łazienkowa to najnowsza kategoria w ofercie producenta. Baterie i zestawy natryskowe zapewniają możliwość kompletnego wyposażenia łazienki. Cersanit wprowadza do oferty 14 serii baterii łazienkowych i 6 zestawów natryskowych.

Baterie łazienkowe z perlatorem i ceramiczną głowicą

Marka Cersanit oferuje 14 serii funkcjonalnych i nowoczesnych baterii, w skład których wchodzą: baterie umywalkowe, wannowo-natryskowe i natryskowe, a w trzech seriach dodatkowo baterie bidetowe. Baterie zostały pogrupowane według cech charakterystycznych i wartości użytkowych na trzy segmenty: Basic (prostota i atrakcyjna cena), Solution (praktyczne rozwiązania oszczędzające wodę) i Design (nowoczesne wzornictwo, ekologiczne rozwiązania).

W zależności od segmentu armatura jest wyposażona w dwa rodzaje perlatorów – Cersanit Air – napowietrzający strumień wody i Cersanit Water Save – ograniczający jej wypływ do 6 litrów na minutę, dzięki czemu zużycie wody może być niższe nawet o 50 proc. Wszystkie baterie Cersanit wyposażone są w niezawodną ceramiczną głowicę. Baterie z najwyższego segmentu Design mają głowicę z mechanizmem Thermo-Block, który pozwala na ograniczenie temperatury wypływającej wody - takie rozwiązanie zapobiega poparzeniom i zmniejsza poziom zużycia energii. Głowica baterii w segmencie Design ma 2-stopniowy mechanizm regulacji natężenia strumienia wody. Do wszystkich baterii Cersanit dołączony jest automatyczny korek, w kilku rodzajach: plastikowy, metalowy lub metalowy z mechanizmem klik-klak.

Baterie są wygodne w użytkowaniu i ekonomiczne. Mają nowoczesne, proste kształty, niektóre modele dostępne są w kolorze białym i czarnym.

Trzy linie baterii łazienkowych

Linię Cersanit Basic tworzą trzy serie baterii: Simi, Cari i Amet. W prostych w formie i praktycznych w użytkowaniu seriach dostępne są baterie: umywalkowa, wannowo-natryskowa i natryskowa.

W segmencie Cersanit Solution znalazły się funkcjonalne rozwiązania, które pozwalają oszczędzać wodę i pieniądze. Można tu znaleźć oryginalne i niestandardowe baterie w kolorze białym i czarnym oraz baterie w minimalistycznej, surowej i geometrycznej formie. Linię Solution tworzy osiem serii baterii: Vero, Lumi, Avedo, Mille, Mille White, Mille Black, Elio i Cromo. W każdej dostępna jest bateria: umywalkowa, wannowo-natryskowa i natryskowa.

Linię Cersanit Design tworzą trzy serie baterii: Vigo, Luvio i Mayo. W każdej serii dostępna jest bateria: umywalkowa, wannowo-natryskowa, natryskowa i bidetowa.

Więcej o: