Konferencja ze szkłem w tle

Co wpływa na jakość konstrukcji przeszklonych (badania, projektowanie, wykonanie elementów składowych, montaż), to temat konferencji technicznej organizowanej przez redakcję miesięcznika "Świat Szkła" 21 kwietnia br. w Warszawie.

Na spotkaniu omawiane będą aspekty techniczne projektowania balustrad przeszklonych wg przepisów polskich i zagranicznych, aspekty wytrzymałościowe ścian działowych całoszklanych, zasady montażu oszkleń pionowych i pochyłych (wg nowych norm europejskich), a także wybrane kwestie dotyczące jakości drzwi o zwiększonej izolacyjności akustycznej – od doboru elementów składowych do montażu gotowych drzwi. Merytoryczny program konferencji wzbogacony zostanie firmowymi prezentacjami omawiającymi materiały, urządzenia i technologie wykorzystywane do wykonania konstrukcji przeszklonych.

Organizatorzy zapraszają do udziału w sympozjum m.in. przedstawicieli firm zajmujących się produkcją, obróbką i montażem elementów szklanych (we wnętrzach i fasadach), projektantów konstrukcji przeszklonych, architektów, projektantów wnętrz, wykonawców budowlanych, dostawców systemów fasadowych, okuć i łączników montażowych, klejów i uszczelniaczy etc. Zgłoszenie udziału wraz z kopią potwierdzenia wpłaty należy przesłać faksem pod numer 48 22 535 30 43, lub mailem na adres redakcji do 15 kwietnia br.

Udział w konferencji będzie potwierdzony certyfikatem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.