Ekologiczny kocioł

Kondensacyjny wiszący kocioł gazowy Nebula to przedstawiciel segmentu Premium w ofercie marki Bongioanni, dostępnej od kwietnia na rynku polskim.

Pierwszym, co przykuwa uwagę, jest obudowa, wykonana z ekologicznego tworzywa sztucznego, podlegającego w 100% ponownemu przetworzeniu. Jej wyjątkowy i wyrafinowany kształt uzyskano dzięki technice formowania rotacyjnego, której rezultatem jest estetyczny i niezwykle oryginalny produkt końcowy.

Ale kotły Nebula to nie tylko efektowny design – w urządzeniach znajdziemy sprawdzone technologie i rozwiązania, które podnoszą komfort i wydajność kotłów - szeroki zakres modulacji i powiększony wymiennik pierwotny, pompa modulująca klasy A, nieduże rozmiary ułatwiające montaż, czy panel dotykowy z intuicyjną automatyką. Kotły wyróżnia wysoka jakość - wszystkie kotły marki Bongioanni są montowane wyłącznie z podzespołów renomowanych europejskich producentów.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail. Zobacz PRZYKŁAD

Więcej o: