Nowy e-katalog "ARCHIPELAG domy parterowe"

Najlepsze projekty domów parterowych z kolekcji Pracowni Projektowej ARCHIPELAG, praktyczne porady architektów i ekspertów z branży budowlanej oraz prezentacja aktualnych trendów – wszystko to można odnaleźć w nowym e-katalogu „ARCHIPELAG domy parterowe”, który jest już dostępny on line.

Do najnowszego, elektronicznego katalogu „ARCHIPELAG domy parterowe” koniecznie powinni zajrzeć wielbiciele przytulnych na jednym poziomie, którzy marzą o stałym kontakcie z naturą. W nowym e-wydaniu czytelnicy odnajdą najpiękniejsze oraz najpopularniejsze projekty domów parterowych, które podbiły serca współczesnych inwestorów. Wszystkie prezentowane domy to kondensacja funkcjonalności w najlepszym wydaniu. Ich ogromnym atutem są znakomite parametry cieplne, harmonia z ogrodem oraz doskonałe doświetlenie wszystkich pomieszczeń.

TOP 10 – hity projektowe  

Dla osób, które wahają się miedzy wyborem domu parterowego a domu z poddaszem użytkowym, Pracownia Projektowa ARCHIPELAG przygotowała specjalną kolekcję najciekawszych projektów domów z poddaszem do późniejszej adaptacji. Powierzchnię pod skosami można zaaranżować w dowolnym momencie – także kilka lat po zakończeniu budowy domu. Dodatkowa przestrzeń na drugiej kondygnacji świetnie sprawdzi się, gdy wraz z upływem lat, a tym samym zmieniających się potrzeb rodziny, domownicy będą chcieli powiększyć powierzchnię mieszkalną, np. o osobne pokoje dla dzieci lub zaciszny gabinet do pracy. Możliwość podzielenia inwestycji na etapy, swoboda aranżacji i ekonomiczny charakter sprawiają, że tego typu rozwiązanie z roku na rok zyskuje coraz większą popularność.

Modnie i stylowo

Najnowszy e-katalog „ARCHIPELAG domy parterowe” to uczta pomysłów dla wszystkich budujących i planujących budowę domu. W bieżącym e-wydaniu można znaleźć cenne podpowiedzi wskazujące jakie domy są trendy, jak stworzyć modną elewację i urządzić wnętrze w duchu przytulnej nowoczesności oraz co zrobić, aby dom wyróżniał się z otoczenia.

Praktyczna formuła

Do lektury e-katalogu zachęca jego przejrzysty układ oraz interaktywny charakter, pozwalający czytelnikom swobodnie przenosić się do dodatkowych zdjęć i informacji dostępnych na stronie internetowej www.archipelag.pl oraz fan page’u Pracowni Projektowej ARCHIPELAG na Facebooku. Elektroniczny katalog można wygodnie przeglądać zarówno na komputerach, tabletach, jak i smartfonach. 

E-katalog „ARCHIPELAG domy parterowe” jest dostępny tutaj.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail. Zobacz PRZYKŁAD.