Najpiękniejsze domy z tarasem - online

Najwspanialsze domy z tarasem, gorące nowości, pomysły na modne aranżacje oraz garść porad jak zadbać o wyjątkowy klimat przydomowej strefy relaksu. To wszystko czeka na czytelników w nowym e-katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG.

Wakacyjne wydanie elektronicznego katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG to galeria pomysłów na piękny dom z przytulnym tarasem. Wśród hitów projektowych zaprezentowanych w najnowszym e-wydaniu czytelnicy odnajdą propozycje domów z tarasem od frontu, ogrodu i tarasem na poziomie poddasza, w tym wersje z kominkiem zewnętrznym i dekoracyjną pergolą. Architekci z Pracowni ARCHIPELAG podkreślają, że współcześnie taras staje się tak samo ważną częścią strefy dziennej jak salon, czy jadalnia – to tutaj w ciepłe, letnie miesiące najchętniej spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi oraz odpoczywamy po ciężkim dniu. O czym pamiętać planując taras? Jak zaaranżować strefę relaksu na świeżym powietrzu? Odpowiedzi na te pytania w części redakcyjnej najnowszego e-wydania.

Pomysły na modny taras

W wakacyjnym e-katalogu na czytelników czeka także przegląd aktualnych tarasowych trendów stawiających na naturalne materiały. Modne aranżacje wykorzystujące drewno i kamień, a także garść pomysłów jak wyczarować magiczny klimat przydomowej strefy wypoczynkowej to kolejne powody, dla których warto zajrzeć do najnowszego e-wydania. W numerze ponadto: projekty domów z basenem, wnętrza otwarte na ogród, a także zaproszenie do pobrania darmowej aplikacji mobiDOM, która krok po kroku przeprowadzi użytkownika przez każdy etap budowy domu.

Inspiracje dla budujących     

Nowy e-katalog „ARCHIPELAG domy z tarasem” to wspaniała podróż do krainy słonecznych inspiracji i modnego designu – obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy marzą o relaksacyjnej przestrzeni ulokowanej o krok od domu. Elektroniczny katalog jest dostępny bezpłatnie, a jego wygodna i interaktywna formuła sprawia, że komfortowo przegląda się go zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Katalog dostępny jest TUTAJ

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail. Zobacz PRZYKŁAD