Zimowa promocja na okna i drzwi firmy Vetrex

16 listopada br. ruszyła Zimowa Promocja Vetrex. Przez cały okres jej trwania, dla pełnej gamy stolarki PVC, producent oferuje specjalne rabaty. Dzięki nim, wśród wielu propozycji stolarki premium, każdy inwestor znajdzie produkty odpowiadające oczekiwaniom.

To nie koniec oszczędności. Vetrex podpowiada również, jak w przeciągu 20 lat zaoszczędzić nawet 20 tys. złotych. Każdy z inwestorów na stronie vetrex.eu może sprawdzić, jakie dodatkowe środki finansowe zyska wybierając jeden z topowych systemów okiennych Vetrex. W weryfikacji oszczędności pomoże umieszczony na stronie kalkulator. Aby wykonać obliczenia należy wybrać jeden z systemów: V90+, V82, V82 ProSafe, V82 Black Design, czy V70 Optimal Black. Kolejnym krokiem będzie podanie informacji o planowanej powierzchni okien, wyrażonej w m2. Zaznaczając z listy wybrany system, wpisując do kalkulatora powierzchnię okien i naciskając przycisk „Przelicz” uzyskamy informację, jakich oszczędności możemy oczekiwać inwestując w wybrane przeszklenie Vetrex.

Na szczególną uwagę zasługuje ponadczasowa klasyka w nowoczesnym wydaniu - okno VP70, na którą Vetrex przygotował wyjątkowy rabat. Na pewno wielu inwestorów zainteresuje się tym rozwiązaniem, ze względu na najlepszy stosunek ceny do jakości. W systemie VP70 klasyka i elegancja łączy się z nowoczesnością wykorzystanych materiałów, a co ważne - może być zastosowany także w systemach przesuwnych Patio.

W związku z utrzymującym się trendem rynkowym popularyzującym odcienie szarości w stolarce okiennej,  w obniżonej cenie nadal dostępne są profile w kolorze „ciemnoszary jedwab” dla rozwiązań energooszczędnych V82 i V90+.

Z promocji można skorzystać do końca roku.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail. Zobacz PRZYKŁAD

Więcej o: