Świąteczne inspiracje w nowym e-katalogu Pracowni Projektowej Archipelag

Pomysły na bożonarodzeniowe dekoracje, świąteczne aranżacje wigilijnego stołu, najlepsze projekty domów, modne wnętrza, a także hity z kolekcji EX i ENERGO PLUS, czyli domy, które oszczędzają dla swoich właścicieli. To wszystko czeka na czytelników w nowym e-katalogu Pracowni Projektowej Archipelag.

Świąteczne dekoracje domu

Jak wyczarować gwiazdkową atmosferę? Co zrobić, aby w domu zagościł bożonarodzeniowy nastrój? Jakie aranżacje wigilijnego stołu są najmodniejsze? Wszystkich, którzy szukają odpowiedzi na powyższe pytania ucieszy nowy, elektroniczny katalog Pracowni Projektowej Archipelag, w którym przygotowano moc inspiracji na piękne i magiczne Święta. Wśród pomysłów na uroczystą oprawę domowego wnętrza czytelnicy odnajdą, m.in.: świąteczne fototapety z motywem choinki i renifera z kolekcji firmy PIXERS, klimatyczne ozdoby i przytulne tekstylia od Dekorii, skandynawskie dekoracje z oferty firmy Le Pukka oraz ponadczasowe aranżacje z udziałem złota i czerwieni proponowane przez Fabrykę Form – dla każdego coś wyjątkowego.

TOP projekty domów

W świątecznym e-wydaniu na czytelników czekają również największe hity projektowe z oferty Pracowni Projektowej Archipelag. W numerze przygotowano atrakcyjny ranking projektów, które w 2016 roku biły rekordy popularności, a także ciekawe zestawienie domów w cenie mieszkania. Na szczególną uwagę zasługuje przegląd najlepszych domów energooszczędnych, w którym nie zabrakło propozycji z serii EX i ENERGO PLUS, czyli projektów, które nie tylko oszczędzają energię, ale także aktywnie ją pozyskują ze źródeł naturalnych, wykorzystując pompę ciepła, wentylację z rekuperacją oraz system solarny.

E-katalog „Archipelag świąteczne inspiracje” można wygodnie przeglądać zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Gdzie go szukać? TUTAJ.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail. Zobacz PRZYKŁAD