Wiosenne rabaty na stolarkę okienną

W marcu okna energooszczędne oraz systemy przesuwne z oferty Vetrex dostępne są w obniżonych cenach.

Vetrex, producent stolarki premium, przygotował specjalną ofertę dla inwestorów planujących jak najszybsze rozpoczęcie prac budowlanych. Tylko w marcu najchętniej kupowane systemy okienne będzie można nabyć z atrakcyjnymi rabatami.

W ramach wiosennej promocji w niższej cenie zamówić można okna energooszczędne: V90+, V82, V82 Black Design, V82 Modern Design oraz VP70, a także konstrukcje przesuwne, w tym umożliwiające realizację wielkogabarytowych okien balkonowych systemy Vetrex Slide 70, Vetrex Slide 82, Patio Automatic oraz Patio Light. Do zamówień opłaconych z góry przysługiwać będzie naliczany kaskadowo rabato skonto, dzięki czemu koszt zakupu okien zostanie dodatkowo obniżony.

Okno nie dla złodzieja

– Okna energooszczędne i przesuwne drzwi tarasowe, to produkty najczęściej zamawiane w naszych salonach sprzedaży. Ich popularność wynika z rynkowych trendów, m.in. mody na przeszklenia wielkogabarytowe w domach jednorodzinnych. Ponadto popyt na rozwiązania energooszczędne wzrósł w wyniku zaostrzenia regulacji prawnych, dotyczących parametrów izolacyjności cieplnej okien. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, na dobry początek sezonu montażowego, obniżamy ceny naszych flagowych systemów – mówi Krzysztof Michalak, dyrektor handlowy w Vetrex.

Objętą rabatami stolarkę zamówić będzie można w pełnej palecie barw Vetrex, liczącej aż 55 odcieni. Dla systemów z rodziny 90 i 82 mm, grupa kolorów standardowych została poszerzona o odcień „ciemnoszary jedwab”, doskonale komponujący się z nowoczesnymi elewacjami.

Promocja obowiązywać będzie do 31 marca br. Aby z niej skorzystać, należy złożyć i opłacić zamówienie w czasie jej trwania. Więcej szczegółów na temat oferty Vetrex dostępnych jest w salonach sprzedaży Vetrex na terenie całego kraju.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail.