Minimalistyczny design drewnianych okien

Okna stają się prawdziwym elementem wystroju wnętrza. Oprócz doskonałych rozwiązań technologicznych, powinny również cieszyć nasze oczy. Właśnie takie są nowe okna Cube by Stolbud. Spodobają się nie tylko fanom minimalizmu.

Minimalizm to od kilku sezonów wiodący trend zarówno w architekturze, jak i w wystroju wnętrz. Wszystko wskazuje na to, że zostanie z nami jeszcze na długie lata. Królują proste formy i stonowana kolorystyka - czernie, szarości i różne odcienie bieli.

Okna w minimalistycznym stylu

Za tym trendem podążają również producenci okien. Powoli okna stają się elementem wystroju, a nie tylko koniecznym rozwiązaniem technologicznym. Ciekawą nowością są okna Cube by Stolbud, charakteryzujące się minimalistycznym, eleganckim wzornictwem oraz wysokiej jakości materiałem jakim jest drewno połączone z innowacyjną technlogią Pro Edge.

O oknach Cube

  • opatentowana technologia okien Cube daje do 10% więcej światła niż tradycyjne okna drewniane.
  • Technologia Pro Edge umożliwia zastosowanie w oknach parkietów o lepszej izolacyjności akustycznej.
  • Okna Cube zatrzymują do 20% więcej ciepła w porównaniu do okien tradycyjnych (pozwala to obniżyć koszty ogrzewania domu)
  • okna Cube nawet na profilu o grubości 68 mm ( najchętniej kupowany przez
    Polaków profil okienny) spełniają wymagania nowych przepisów dotyczących parametrów termoizolacyjnych czyli osiągają wskaźnik poniżej 1,0 W/m2.
  • Okno występuje w trzech wersjach wzorniczych, w 16 wariantach kolorystycznych
    transparentnych na 3 rodzajach drewna oraz w dowolnej kolorystyce wg palety RAL.
  • Istnieje możliwość wykonania okna dwukolorowego - inny kolor od wewnątrz, inny od zewnątrz.

Okna, które zdobywają nagrody

Podczas tegorocznej edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz INTERBUD w Łodzi okno Cube by Stolbud otrzymało Złoty Medal Targów Interbud 2017.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Więcej o: