Co nowego w łazience?

Nowości w instalacjach łazienkowych, które ułatwiają nam życie, stają się coraz bardziej zaawansowane technicznie, a przy tym często coraz prostsze w montażu. Jeden fakt nie ulega natomiast zmianie - liderem innowacji pozostaje marka Geberit. Niezmiennie.

Jakość ukryta pod tynkiem

Doskonałym przykładem wspomnianych innowacji są współczesne toalety. Wedle aktualnych trendów całość instalacji ukrywamy pod tynkiem, by zyskać więcej wolnej przestrzeni i optycznie powiększyć naszą łazienkę, dodając jej przy tym elegancji. Geberit proponuje w tym zakresie wstępnie zmontowane stelaże podtynkowe, z których instalacją właściwie każdy poradzi sobie samodzielnie. Alternatywą do spłuczek podtynkowych są moduły Monolith, które oprócz nowych łazienek świetnie sprawdzą się przy remontach. Cała technologia sanitarna jest zamkniętą w eleganckim module ze szkła, na zewnątrz prezentuje subtelny minimalizm i szereg dodatkowych funkcji, jak podświetlenie led czy odciąg zanieczyszczonego powietrza.

fot. materiały partnera

Kolor podświetlenia można dopasować do własnego stylu

Więcej niż przycisk

Harmonia panująca w nowoczesnej łazience z instalacją podtynkową wymaga również zadbania o detale takie jak przyciski spłukujące. Serie Omega i Sigma to designerskie przyciski o rozmaitych kształtach i barwach, wykonane z doskonałych materiałów - oprócz tworzywa również ze szkła, cynku i stali szlachetnej. To uosobienie współczesnej elegancji i zarazem solidności. Zapoznaj się z poszczególnymi modelami przycisków, jeśli cenisz sobie funkcjonalność. Wśród nich znajdziesz między innymi bezdotykowe, sterowane pilotem czy wyposażone w pojemnik na kostki higieniczne. Decydując się na model Sigma70, możesz wybrać jeden z czterech kolorów szkła lub zdecydować się na wypełnienie przycisku własnym materiałem, np. płytkami lub zdjęciem z wakacji... rodzaj wypełnienia, by jeszcze lepiej dostosować wygląd przycisku do aranżacji twojej łazienki. W wirtualnym salonie Geberit możesz sprawdzić, który przycisk będzie idealny dla Twojej łazienki.

fot. materiały partnera

Jakość i niezawodność

Siłą produktów Geberit oprócz elegancji, funkcjonalności i prostoty montażu są również precyzja i jakość wykonania, godne szwajcarskiego rodowodu marki. Każdy pojedynczy egzemplarz przechodzi dogłębne testy, zanim trafi do klienta. Nie dziwi więc fakt, że producent udziela 10 lat gwarancji na WSZYSTKIE elementy spłuczki, a przez przynajmniej kolejne 25 lat do tych trwałych produktów dostępne będą części zamienne. Tak na wszelki wypadek.