Nowy kolor stalowej podbitki dachowej Soffit

Podbitka dachowa to nieodzowny element każdego dachu. Dodaje elegancji i jest idealnym uzupełnieniem dachu. Firma Ruukki Polska poszerzyła swoją kolekcję podbitek dachowych o nowy kolor - ciemny orzech.

Jak w elegancki i solidny sposób wykończyć dach? Odpowiedź jest prosta, potrzeba do tego odpowiedniej podbitki dachowej. W ofercie podbitek dachowych Soffit firmy Ruukki Polska do tej pory można było znaleźć produkty w takich kolorach jak: grafit, czerń, czekoladowa brąż, biel, złoto, dąb oraz antracyt. W tym roku do tej palety kolorów dołączył kolejny, tym razem jest to ciemny orzech. 

Odcień ciemnego orzecha idealnie komponuje się zarówno z nowoczesnymi jak i klasycznymi wykończeniami domu. Doskonale komponuje się z modnymi odcieniami szarości, granatu a nawet zieleni. Podbitka w kolorze ciemnego orzecha wykonana została z blachy stalowej, dzięki czemu nie wymaga okresowej konserwacji. Uwaga zwraca wygląd podbitki, a także jej trwałość i staranność z jaką została wykonana. Różne rodzaje wykończenia powłoki lakierniczej (połysk, mat, imitacja drewna) oraz kolory, tworzą idealne połączenia z dachem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.