Paleta kolorów: propozycje na 2019 rok od Benjamin Moore

Paleta kolorów Benjamin Moore na 2019 rok to zestaw intrygujących propozycji, które zmienią twój dom nie do poznania. Przyjrzyjmy się bliżej tej niezwykłej palecie kolorów.

Paleta kolorów Benjamin Moore

Paleta kolorów na ten rok od Benjamin Moore zawiera 15 wyjątkowych odcieni, wśród których znajdziemy delikatne, neutralne barwy, ale również nasycone zielenie, grant, brąz i szarości. Całość, mimo sporej rozpiętości w tonach, jest harmonijna i elegancka - i świetnie nadaje się do stosowania we wnętrzach, w których chcemy uzyskać klimat wyciszenia i kontemplacji.

Kolory zaproponowane przez markę na 2019 rok są jakby odwróceniem trendu z ubiegłych sezonów, kiedy to królowały mocne, zdecydowane barwy. Teraz na pierwszy plan wychodzi "soft power" - czyli siła niesiona subtelnością. Ogólna tendencja w proponowanym stylu aranżowania wnętrz ma tu na celu stworzenie relaksującego otoczenia.

Paleta kolorów, o których mowa, przywodzi na myśl miękkie płótno, szarości są jakby delikatnie podkolorowane. Na jej drugim końcu znajdziemy z kolei mocne akcenty, stanowiące swoistą równowagę dla wcześniejszych propozycji.

Trendy kolorystyczne 2019Trendy kolorystyczne 2019 Fot. Anna Grzesiuk/Benjamin Moore

Paleta kolorów 2019

Paleta kolorów 2019 od Benjamin Moore podpowiada, jak zatrzymać na dłużej uczucie równowagi niezależnie od charakteru, stylu i przeznaczenia wnętrza. Za pomocą proponowanych barw stworzymy magiczny klimat w pokoju dziennym, komfortową aranżację w łazience, elegancką w kuchni - zapewnimy też odważne i intrygujące wykończenie ścian w przedpokoju.

Kolory na 2019 rokKolory na 2019 rok Fot. Benjamin Moore

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.