Fachowe ekipy rywalizują

Ekipy remontowo-budowlane, które startują w konkursie na Najlepszą Fachową Ekipę 2007 rywalizują w kolejnych miastach na specjalnych festynach budowlanych.

Ich zadaniem jest budowa stołu roboczego, wycenie usługi dla klienta, naprawianie "przypadkowo" wyrządzonej szkody i precyzyjne wycinaniu modeli z różnych materiałów. Sędziowie najwyżej ocenią czas i dokładność wykonania zadania.

Do tej pory odbyły się eliminacje w Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim. Kolejne festyny odbędą się: 10 sierpnia w Gdańsku 12 sierpnia w Bydgoszczy 17 sierpnia w Żorach k. Katowic 19 sierpnia we Wrocławiu 24 sierpnia w Krakowie 25 sierpnia w Rzeszowie 26 sierpnia w Kielcach 31 sierpnia w Łodzi 2 września w Poznaniu 7 września w Białymstoku 8 września w Warszawie i 9 września w Lublinie.

Zwycięzcy z poszczególnych regionów spotkają się 22 września w finale pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Nagrodą dla najlepszych jest Mercedes Vito, komplet dwunastu elektronarzędzi marki Hitachi oraz tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy 2007.

Inicjatorem i organizatorem akcji jest Hitachi Power Tools Polska.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.