Domy w stylu - nowy katalog

Potencjalni inwestorzy, stojący przed trudnym wyborem projektu domu z pewnością znajdą coś dla siebie w najnowszym wrześniowym wydaniu katalogu ?Domy w stylu?.
embed

Dostosowując się do panujących tendencji i czekających nas zmian w obrębie przepisów Prawa Budowlanego związanych z energooszczędnością w opisywanym katalogu prezentujemy projekty domów małych i energooszczędnych autorstwa MTM STYL i M&L Lipińscy . W prezentowanej kolekcji domów zastosowaliśmy szereg rozwiązań umożliwiających właściwą izolację termiczną budynku, efektywne gospodarowanie energią, a co za tym idzie poprawę klasy energetycznej budynku. To wszystko z myślą o inwestorach, którzy na etapie wyboru projektu myślą o poszanowaniu energii oraz o dużo niższych kosztach utrzymania takiego domu w przyszłości.

Do katalogu dołączone są dwie płyty DVD zawierające w sumie 930 projektów , między innymi: domy jednorodzinne, domy 2-rodzinne, domy w zabudowie bliźniaczej, domy nowoczesne, domy drewniane, domy rekreacyjne, pensjonaty, domy wielomieszkaniowe, budynki użyteczności publicznej i garaże. Te propozycje projektowe, dzięki zróżnicowanej stylistyce, funkcjonalności, względom estetycznym i zastosowanym rozwiązaniom technicznym zadowolą nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Na łamach katalogu zaprezentowano też ogólne zasady nowego konkursu: "Projekty, które inspirują". Na wszystkich, którzy wypełnią ankietą konkursową opublikowaną w katalogu i ułożą hasło promujące domy zaprojektowane przez Organizatora konkursu - pracownię projektową MTM STYL czekają nagrody gwarantowane.

Katalog dostępny w punktach sprzedaży prasy od września 2008 na terenie całego kraju w cenie 4,90.

Dodatkowych informacji udziela:

Magdalena Wróblewska magdalena.wroblewska@mtmstyl.pl tel. (085) 740 87 59

Więcej o: