Wentylator Visconti Sol -Afryka na wyciągnięcie ręki

Połączenie skutecznej wentylacji z niebanalną estetyką to zalety nowego wentylatora Visconti Sol.

Budowa i Remont - powiedz nam, co o nas myślisz

Pomożemy Ci zaplanować budowę lub remont Twojego domu!

Oryginalne propozycje dekorów nawiązują do ciepłej kompozycji barw, którą zachodzące słońce roztacza nad afrykańską równiną. Głębokie czerwienie, pomarańcze i żółcie wprowadzą do wnętrza naszego domu subtelną nutę egzotycznej stylistyki.

Estetyka w zgodzie z praktyką

Zgodnie z nowoczesnym nurtem łączenia funkcjonalności z estetyką tradycyjny wentylator uzyskuje rangę dekoracyjnego dodatku. Nie rezygnując z wielu atutów technicznych i skuteczności działania, wentylatorom coraz częściej nadaje się niepowtarzalną formę lub ubiera się w ciekawe kompozycje kolorystyczne. Dla wszystkich miłośników egzotycznej stylistyki idealną propozycją jest wentylator Visconti Sol, którego uzupełnieniem są oryginalne, barwne dekory. Za pomocą ciepłej, głębokiej kolorystyki i nawiązujących do afrykańskich pejzaży obrazków, wentylator Visconti Sol wprowadzi do wnętrza naszego domu słoneczny nastrój tajemniczej Afryki.

W kolorach zachodzącego słońca

Wentylator Visconti Sol został tak zaprojektowany, że w każdej chwili można wymienić środkową część obudowy, zastępując ją nowym, komponującym się z aranżacją pomieszczenia, obrazkiem. Dekory wentylatora Visconti Sol nawiązują do gorących klimatów Afryki, rozgrzewając pomieszczenia nie tylko w długie, zimowe wieczory. Obrazy smukłej kobiety niosącej dzban w promieniach zachodzącego słońca, ognistego wulkanu z wypływającymi strumieniami lawy czy egzotycznej palmy to motywy, które pozwolą dopełnić afrykański wystrój i stworzyć wymarzony klimat w salonie.

Visconti - wentylator ścienny osiowy z bocznym wlotem powietrza, o średnicy (100 lub (120. Dostępny w dwóch wersjach: standardowej (S) oraz z wyłącznikiem czasowym i czujnikiem wilgotności (WCH).

Visconti - cena od 149,00 /szt.

www.venucci.eu

Szukasz fachowca lub ekipy budowlanej? Wystaw swoje zlecenie na aukcję!