Nowe wersje umywalki-kleksa

Nietypowa umywalka Splash włoskiej firmy Disegno Ceramica od początku cieszyła się takim zainteresowaniem. Teraz powstały nowe jej wersje

Budowa i Remont - powiedz nam, co o nas myślisz

Pomożemy Ci zaplanować budowę lub remont Twojego domu!

Umywalka Splash jest szczególna i od początku wywoływała wiele emocji. W płaszczyźnie 100-centymetrowego ceramicznego blatu projektanci zamiast klasycznego owalu zamknęli kształt rozpryśniętej kropli wody, który w dodatku mógł zostać podkreślony kolorem: pomarańczowym, zielonym lub żółtym. Awangardowy kształt i kolorowa dekoracja były wzorniczą rewolucją. Jednak czas pokazał, że klienci polubili zabawną umywalkę-kleksa i potrzebują nowych jej zastosowań. A oto odpowiedź producenta na ich potrzeby.

Splash w wersji Right

Zapewnia więcej miejsca przy umywalce. Asymetryczne usytuowanie kleksa z prawej strony blatu umożliwiło wygospodarowanie większej płaszczyzny blatu - przydatnej do odstawiania przyborów toaletowych. Nowy kształt jest też bardziej przyjazny jeśli chodzi o montaż umywalki w narożniku łazienki. Mimo nowej formy umywalka zachowała stare wymiary - wciąż ma długość 100 cm, całkowitą szerokość 56 cm i 10 cm wysokości.

Wersja Mini.

W tym przypadku projektanci stworzyli umywalkę z samej formy kleksa. Konsekwentnie zrezygnowali także z otworu na armaturę, dzięki czemu nic nie zaburza wyrazistej, oryginalnej formy. Mini Splash dostępny jest w opcji stawianej nablatowej oraz w wersji do montażu pod blatem. Niewielka umywalka (54x41 cm) żartobliwie nazywana jest przez producenta dzieckiem serii Splash. Ale choć umywalka rzeczywiście jest niewielka i najmłodsza w ofercie, to jak widać ma sporo do zaoferowania.

Wszystkie dostępne wersje umywalki Splash można zamówić w wersji białej oraz z wypełnieniem środka w kolorze zielonym, żółtym lub pomarańczowym. Kolor na ceramikę nakładany jest przed szkliwieniem, tak więc jest trwały i odporny na ścieranie.

Dystrybutorem marki Disegno Ceramica na polskim rynku jest firma Coram Poland. Więcej informacji o firmie i produktach można znaleźć na stronie internetowej www.coram.pl

Szukasz fachowca lub ekipy budowlanej? Wystaw swoje zlecenie na aukcję!

Więcej o: