Panel COSMO na bis

Najpopularniejsze w kolekcji POOLSPA panele masażowe COSMO poddano delikatnemu liftingowi. Elegancka deszczownica, zamiast zwykłej głowicy górnej oraz 5-funkcyjna słuchawka natryskowa o subtelniejszym kształcie w miejsce dotychczasowej, nie tylko unowocześniają wygląd paneli, ale także dodają komfortu w trakcie kąpieli.

Budowa i Remont - powiedz nam, co o nas myślisz

Pomożemy Ci zaplanować budowę lub remont Twojego domu!

Panel masażowy to nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie, przy pomocy którego stosunkowo szybko można przemienić każdą, nawet najmniejszą łazienkę, w salon hydromasażu. Co ważne montaż panelu nie wymaga uciążliwego i kosztownego remontu. Wystarczy zamontować go w miejsce dotychczasowej baterii prysznicowej, a tym samym zwykła kabina prysznicowa stanie się ekskluzywną kabiną masażową.

Stylistyka

Modnie prezentujący się materiał - satynowe aluminium, z którego zostały wykonane, a także stonowane, innowacyjne wzornictwo sprawia, że dobrze wyglądają w łazience o minimalistycznym wystroju, ale także współgrają z bardziej tradycyjną łazienką. Świetnie komponują się w kabinach prysznicowych POOLSPA z linii CITY, CAPITAL lub METROPOLIS. Przystosowane są do montażu naściennego płaskiego, a także narożnego, dlatego z łatwością zmieszczą się nawet w najmniejszej kabinie, nie zmniejszając komfortu kąpieli oraz efektywności masażu.

Wymiary i wyposażenie

Panele COSMO dostępne są w 3 rozmiarach - o wysokości 120, 160 i 200 cm. Modele COSMO 160 i 200 wyposażono w podręczną półeczkę na kosmetyki, a model COSMO 200 również w praktyczne, składane krzesełko drewniane, które pozwoli na zajęcie wygodnej pozycji tym, który lubią długie kąpiele pod prysznicem. Każdy z paneli wyposażony jest w deszczownicę, słuchawkę prysznicową oraz 3 lub 4 (w zależności od modelu) dysze masażowe. Nowocześnie wyglądający, płaski dysk deszczownicy nadaje wodzie delikatny strumień naturalnego deszczu. Kąpiel pod nim jest przyjemna i niezwykle relaksująca. Dysze masażowe mają zmienną siłę i kierunek masażu, dlatego doskonale masują całe ciało. Trudniej dostępne miejsca efektywnie wymasujemy przy pomocy słuchawki prysznicowej z 5 stopniami ustawienia, które nadadzą wodzie strumień o różnej sile masażu. Wszystkie panele COSMO dostępne są w dwóch systemach: z tradycyjnym mieszaczem wody lub z termostatem.

Cena

Panele COSMO w swojej nowocześniejszej formie zachowały dotychczasową cenę. W zależności od modelu, panele z mieszaczem kosztują: od 2301 zł do 4 142 zł, natomiast panele z termostatem: od 2699 zł do 4 630 zł brutto.

Producent: POOL-SPA, www.poolspa.pl

Szukasz fachowca lub ekipy budowlanej? Wystaw swoje zlecenie na aukcję!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.