Gres porcelanowy o wyglądzie piaskowca

Piaskowiec to skała osadowa z dużą zawartością kwarcu, o ogromnej różnorodności barw i piaszczystej powierzchni. Często ma widoczną strukturę skały. Teraz można się cieszyć widokiem piaskowca we własnym domu dzięki płutkom LANDSCAPE

Budowa i Remont - powiedz nam, co o nas myślisz

Pomożemy Ci zaplanować budowę lub remont Twojego domu!

Landscape firmy Villeroy & Boch to nowa seria płytek podłogowych do wyrafinowanych aranżacji zarówno w obiektach prywatnych, jak i komercyjnych. Łączy w sobie wyjątkową estetykę naturalnego piaskowca z praktycznymi zaletami ceramicznego gresu porcelanowego. Po raz kolejny producent nawiązuje do panującej aktualnie mody na naturalne powierzchnie, podkreślając jednocześnie swoją pozycję na rynku ekskluzywnych płytek ceramicznych.

Landscape to wysokiej jakości kolekcja płytek gresowych o strukturze imitującej brazylijski piaskowiec w trzech kolorach i o trzech rodzajach powierzchni. Wyglądają niezwykle autentycznie, ponieważ naturalne struktury kamienne zostały na nich odtworzone w 50 różnorodnych wzorach na wszystkich rodzajach powierzchni. Płytki Landscape pozwalają tworzyć bardzo naturalne i pełne życia aranżacje, a w zależności od koloru i rodzaju powierzchni doskonale nadają się zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych.

Formaty, kolory, powierzchnie i dekoracje

Nowy gres porcelanowy Landscape jest dostępny w dwóch formatach 60 x 60 i 30 x 60 cm. Kwadratowe płytki są idealne do układania w liniach zarówno prostych, jak i ukośnych, natomiast prostokątne mogą być stosowane naprzemiennie. Rektyfikowane krawędzie gwarantują ułożenie płytek z dokładnością co do milimetra przy zastosowaniu bardzo wąskich spoin. Dzięki wchodzącym w skład kolekcji matowym lub polerowanym cokołom o długości 60 cm możliwe jest perfekcyjne wykończenie krawędzi ścian.

Naturalny urok gresu Landscape podkreślają jego trzy kolory: kremowy, beżowy i szary, oraz trzy rodzaje powierzchni: polerowana, matowa i z fakturą. Dwie ostatnie posiadają wykończenie powierzchni VilbostonePlus, co sprawia, że wyjątkowo łatwo jest utrzymać je w czystości. Ponadto płytki matowe mają klasę antypoślizgowości R9, a płytki z fakturą dzięki klasie R11 mogą być stosowane również w miejscach, gdzie chodzi się boso.

System dekoracji składa się z mozaik i różnorodnych listew, przy pomocy których można nadać indywidualne akcenty aranżacjom w łazience, kuchni czy salonie. Duże mozaiki na siatce o formacie 30 x 30 cm są dostępne we wszystkich trzech kolorach i składają się z modułów 7,5 x 7,5 cm, matowych i polerowanych, umieszczonych naprzemiennie. W skład kolekcji wchodzą także listwy dekorowane stalą nierdzewną w formacie 5 x 30 cm oraz płytki podstawowe o wymiarach 7,5 x 60 i 15 x 60 cm. Płytki Landscape są również dostępne w wersji Light Tile z wbudowanymi diodami, które tworzą atrakcyjne efekty świetlne i mogą spełniać zarówno funkcję dekoracyjną, jak i stanowić praktyczny system oświetlenia.

Informacje o kolekcji Landscape

Materiał:

- barwiony gres porcelanowy

Format:

- 30 x 60 i 60 x 60 cm

Kolory:

- kremowy, beżowy, szary

Powierzchnia:

- polerowana, matowa lub z widoczną fakturą, o wyglądzie piaskowca

Elementy dekoracyjne:

- płytki 7,5 x 60 i 15 x 60 cm

- mozaiki na siatce 30 x 30 cm

- listwy ze stalą nierdzewną 5 x 30 cm

Cechy szczególne:

- rektyfikowane krawędzie

- klasa antypoślizgowości R9 (płytki matowe)

- klasa antypoślizgowości R11 i klasa B dla bosej stopy (płytki z fakturą)

Akcesoria:

- cokoły 60 cm

- Light Tile

Styl:

- Modern Classic i Metropolitan

Więcej informacji: www.villeroy-boch.pl

Szukasz fachowca lub ekipy budowlanej? Wystaw swoje zlecenie na aukcję!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.