Indukcyjne płyty kuchenne

Płyty indukcyjne to najnowocześniejsze i najbardziej energooszczędne urządzenia do gotowania

Nowe płyty indukcyjne Hotpoint-Ariston to idealne gotowanie w odpowiedniej temperaturze. Jednolita i równomierna dystrybucja ciepła do dna podgrzewanego naczynia sprawia, że potrawy gotują się dużo szybciej przy znacznie mniejszym zużyciu energii. To gwarancja doskonałych rezultatów gotowania za każdym razem.

Płyty indukcyjne Hotpoint-Ariston są wyjątkowo bezpieczne. Osiągają wysokie temperatury tylko w kontakcie z naczyniem, w którym gotowane są potrawy, a ponieważ powierzchnia płyty wokół pola indukcyjnego pozostaje zimna, niebezpieczeństwo oparzenia jest wyeliminowane. Pole elektromagnetyczne wytwarza się wyłącznie w styczności z odpowiednio dużym garnkiem, zatem jeżeli przypadkowo pozostawi się na płycie metalowy widelec lub łyżkę, nie spowoduje to pracy urządzenia. A ponieważ cała energia skoncentrowana jest pod powierzchnią naczynia, wytwarzane ciepło nie marnuje się i jest wykorzystane w całości.

Płyty indukcyjne Hotpoint-Ariston charakteryzują się bogactwem nowoczesnych rozwiązań. Wyposażony w 4 pola grzewcze, w tym dwa podwójne, najwyższej jakości model KIO 644 DD Z to absolutna nowość na rynku. Wszystkie pola grzejne wyposażone zostały w funkcję Booster , która sprawia, że czas gotowania każdego pola może zostać skrócony do niezbędnego minimum. Funkcja ta przyspiesza moc pracy urządzenia i pozwala na osiągnięcie wysokich temperatur w bardzo krótkim czasie, bez wpływu na moc pracy pozostałych pól grzejnych. Sterowanie płyty jeszcze nigdy nie było tak proste. Umieszczony na froncie płyty KIO 644 DD Z najnowocześniejszy i niezwykle zaawansowany panel sterowania Comfort to pełna kontrola i szybki dostęp do wszystkich funkcji. Już jedno dotknięcie panelu wystarcza do wybrania jednego z 9 poziomów mocy. Natomiast 4 Timery, które można ustawić niezależnie dla każdego pola, od 1 do 99 minut, pozwolą z dokładną precyzją zaprogramować czas gotowania. W trakcie lub po zakończeniu pracy z płytą, panel sterowania można łatwo zablokować, dzięki czemu mamy pewność, iż ustawienia nie zostaną zmienione, a przypadkowe dotknięcie dziecka nie uruchomi urządzenia. A jeżeli płyta przez przypadek pozostanie włączona, nie musimy się niczego obawiać. Dzięki specjalnemu czujnikowi, w przypadku zbyt długiego funkcjonowania płyty bez wprowadzania żadnych zmian w ustawieniu, wyłączy się ona sama.

Ceny dostępnych modeli płyt indukcyjnych:

Producent: Ariston, www.hotpoint-ariston.pl

Szukasz fachowca lub ekipy budowlanej? Wystaw swoje zlecenie na aukcję!