Farby do drewna na zewnątrz

Częste opady deszczu, niskie temperatury to późna jesień, a więc ostatni dzwonek na porządki w ogrodzie. Zimowa aura może zniszczyć drewniane powierzchnie użytkowane na zewnątrz, dlatego warto je zabezpieczyć, a przy tym nadać im zupełnie nowy wygląd.

Marka Tikkurila proponuje specjalistyczne preparaty do drewna, które oprócz właściwości zabezpieczających są bardzo dekoracyjne.

Valtti Opaque impregnująca farba akrylowa.

Chroni przed wpływem szkodliwych czynników atmosferycznych (opady, niska temperatura, ekspozycja na słońce) i reguluje poziom wilgoci pomalowanej powierzchni, dzięki czemu nie powstają na niej pęcherze. Valtti Opaque jest elastyczna (nie pęka i nie łuszczy się) i wyjątkowo trwała. Niska emisja zapachu sprawia, że nawet kilkugodzinne malowanie drewnianych sprzętów na świeżym powietrzu będzie w pełni komfortowe i bezpieczne dla zdrowia.

Bogata paleta kolorów

Valtti Opaque jest dostępna w 232 odcieniach z karty Tikkurila Facade oraz 30-tu naturalnych barwach z karty Tikkurila Vinha, dzięki czemu umożliwia wykonanie trwałej i atrakcyjnej dekoracji. Produkt polecany jest do malowania altan, mebli, ogrodzeń, domów z bali i innych drewnianych powierzchni pozostających na zewnątrz. Farba przeznaczona jest zarówno do renowacji starych powierzchni drewnianych, jak i do malowania surowego drewna. Jej receptura umożliwia również aplikację na powierzchniach uprzednio pokrytych farbami alkidowymi lub bejcowanych.

4-8 m2 / l na warstwę tarcicy

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.