Ogrodzenia - wiosna w barwach antracytu

Co roku wiosna przynosi nowości produktowe i to nie tylko w świecie mody. Jak się okazuje swoistym wybiegiem są ulice, przy których dumnie prezentują się ogrodzenia domów jednorodzinnych. Pokaż mi swoje ogrodzenie a powiem Ci kim jesteś...

Ten rok, to kolor antracytu - przekonują architekci i jeden z największych producentów systemów ogrodzeniowych - firma Betafence, która wprowadziła na rynek ogrodzeniowy szereg produktów w tym kolorze. Popularne dzięki swojej budowie siatki zgrzewane Pantanet Family, do ogradzania domów jednorodzinnych teraz wystąpią w barwach antracytu. Dobierzemy do nich bramę, furtkę, słupy i akcesoria w tym samym modnym kolorze.

Nowa antracytowa metalizowana powłoka Pantanetu Family ma zadowolić najbardziej wyszukane gusta klientów. Ogrodzenie powinno być schludne, eleganckie, stylowe i dobrze komponować się z otoczeniem. Dzięki antracytowemu systemowi Pantanet z łatwością podkreślimy klasę i elegancję klasycznych domów jak również nowoczesnych brył budynków, które posiadają duże przeszklenia. System ogrodzeniowy Pantanet jest komfortowym rozwiązaniem dla osób, które już posiadają dom i rozglądają się za nowym ogrodzeniem jak i tych, którzy są w trakcie jego budowy. Siatka Pantanet - nowocześniejsza wersja siatki plecionej jest dostępna w rolce a dzięki temu, że nie trzeba jej naciągać - jest łatwa w montażu. Wystarczy wkopać słupki, rozciągnąć siatkę i już możemy cieszyć się prywatnością na własnym terenie.

System ogrodzeniowy Pantanet jest dostępny w różnych wysokościach od 61 do 203 cm, może występować na podmurówce lub bez niej. Produkt ma wysoką wytrzymałość na odkształcanie, jest powleczony powłoką PVC, dzięki czemu nie wymaga malowania i jest odporny na wpływ warunków atmosferycznych i rdzę. Dodatkowo producent daje na system Pantanet 10-cio letnią gwarancję i zapewnia, że zgrzewana siatka również w kolejnych latach będzie się prezentowała równie szykownie. Siatki Pantanet można nabyć u dystrybutorów Betafence na terenie całej Polski a także marketach budowlanych. Dodatkowa zaletą Pantanetów jest stosunkowo niska cena przy zachowaniu wysokiej jakości produktu: rolka siatki 25 m szerokości i 152 cm wysokości to koszt 339,24 zł.

Nowa propozycja ogrodzenia Pantanet w kolorze antracytowym to system trwały, dopasowany do potrzeb właścicieli posesji i modny. Bardziej awangardowa antracytowa barwa ogrodzenia, to również podniesienie prestiżu domu i możliwość wyróżnienia się z morza tradycyjnych płotów. Mody przychodzą i odchodzą ale moda na dobrą jakość i bezpieczeństwo jest ponadczasowa.

Więcej informacji: www.betafence.com