Błyskotliwe lampy w stylu Glamour

Odpowiednio dobrane oświetlenie jest w stanie nadać niepowtarzalny charakter każdej przestrzeni. Może zaakcentować jej przytulny nastrój, wydobyć nutę zmysłowości, czy też wręcz przeciwnie - wzmocnić minimalistyczną naturę. Wielbicielom wnętrz pełnych szyku, elegancji oraz blasku dedykowane są lampy Palau i KUKU, nowość w ofercie firmy Technolux, które wprowadzą do pomieszczeń naszych domów nastrój w klimacie Glamour.

Utrzymane w stylistyce Glamour

Glamour to styl przywodzący na myśl bogato zdobione królewskie pałace oraz wnętrza olśniewające imponującymi dekoracjami i barokowym luksusem. We współczesnej aranżacji wnętrz styl Glamour nieco zmienił swoje oblicze, choć wciąż jest synonimem wyrafinowanego gustu. W jego najnowszej odsłonie bogato rzeźbione meble, złocone ramy i kryształowe lustra rodem z minionych epok ustępują pola nowoczesnym formom. Kształtom prostym i subtelnym, lecz stworzonym na bazie pełnych wdzięku i elegancji połyskujących materiałów oraz odbijających światło kryształków. Jednym z najważniejszych akcentów wnętrz urządzonych w tym współczesnym stylu Glamour są bez wątpienia lampy. Projektanci firmy Technolux, czerpiąc inspirację z tego nurtu, stworzyli rodzinę efektownych lamp Palau i równie urokliwą kolekcję kinkietów KUKU.

Palau - zabawa światłocieniem

Rodzina lamp firmy Technolux, nosząca wdzięczną nazwę Palau, to połączenie prostych, zdecydowanych kształtów z blaskiem kryształowych ozdób. W skład kolekcji wchodzi strzelista lampa podłogowa, lampka biurkowa, delikatny kinkiet oraz trzy pojedyncze i jeden podwójny żyrandol.

Klosze lamp Palau firmy Technolux, dostępne w kolorze wenge i ecru, wykonane są z cienkiej sklejki, w której wycięto intrygujące wzory w kształcie owalu oraz półksiężyca. Owalne wycięcia ozdobione zostały dodatkowo soplem lśniącego kryształu. Efekt wizualny potęguje się w momencie zapalenia lampy, kiedy to na ścianach tworzy się widowiskowy spektakl, powstały w wyniku gry świateł i cieni.

Lampy Palau firmy Technolux doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu. Lampka biurkowa będzie bardzo dobrze wyglądać w gabinecie, jednak może również stać się ozdobą sypialni. Nisko zawieszone żyrandole najlepiej prezentować się będą natomiast nad stołem w jadalni, jednak i w salonie staną się efektownym akcentem wnętrza.

Lampy KUKU - kryształowy bukiet

Kolekcja KUKU firmy Technolux to zbiór stylowych, mlecznobiałych kinkietów ozdobionych kwiatami ze szlifowanych kryształków. Kwadratowy lub prostokątny klosz lamp KUKU firmy Technolux wykonany jest z matowego szkła i dzięki temu stanowi doskonałe tło dla akrylowych imitacji kamieni szlachetnych. W zależności od naszych upodobań, w kolekcji lamp KUKU mamy do wyboru aż trzy warianty kolorystyczne motywu kwiatowego: przejrzyste srebro w klasycznej odsłonie kinkietów KUKU, zmysłową czerwień charakteryzującą kinkiety KUKU red oraz kolor ciepłego bursztynu lamp KUKU amber. Warto podkreślić, że kinkiety KUKU firmy Technolux, w każdej opcji kolorystycznej, dostępne są aż w siedmiu różnych wersjach, różniących się pomiędzy sobą kształtem, rozmiarem klosza, a także ilością, wielkością oraz rozmieszczeniem kryształowych kwiatów. Na najmniejszych lampach widnieje jeden, centralnie położony kwiat, na większych połyskują dwa lub trzy. Na największym kloszu motywy kwiatowe połączone są dodatkowo delikatnymi zdobieniami w kształcie liści.

Kinkiety KUKU firmy Technolux to doskonały sposób na doświetlenie każdego pomieszczenia. Delikatne, rozproszone światło kreuje przytulny, intymny nastrój, same klosze zaś stanowią efektowną dekorację wnętrza.

Eleganckie i szykowne wnętrza potrzebują oprawy świetlnej, która nie tylko je rozświetli ale również wzmocni wyrafinowany charakter ich wystroju. Lamp, które niecodziennymi rozwiązaniami oraz efektownymi dodatkami nadadzą przestrzeni blasku odpowiadającemu stylowi Glamour. Lampy Palau i KUKU, nowość w ofercie firmy Technolux, błyskotliwie wywiążą się z tego zadania.

KOLEKCJA PALAU

Palau I biurkowa: wysokość: 23 cm, szerokość: 27 cm, sugerowana cena detaliczna: 162,00 zł

Palau I kinkiet: wysokość: 15 cm, szerokość: 21 cm, sugerowana cena detaliczna: 95,00 zł

Palau I zwis mały: wysokość: 100 cm, szerokość: 13 cm, sugerowana cena detaliczna: 139,00 zł

Palau II zwis mały: wysokość: 100 cm, szerokość: 31 cm, sugerowana cena detaliczna: 270,00 zł

Palau I zwis duży: wysokość: 100 cm, szerokość: 40 cm, sugerowana cena detaliczna: 236,00 zł

Palau II zwis duży: wysokość: 100 cm, szerokość: 51 cm, sugerowana cena detaliczna: 279,00 zł

Palau IV podłogowa: wysokość: 140 cm, szerokość: 29 cm, sugerowana cena detaliczna: 292,00 zł

KOLEKCJA KUKU

KUKU 1: wysokość: 22 cm, szerokość: 15 cm, sugerowana cena detaliczna: 42,00 zł

KUKU 2: wysokość: 36 cm, szerokość: 15 cm, sugerowana cena detaliczna: 68,00 zł

KUKU 3: wysokość: 29 cm, szerokość: 21 cm, sugerowana cena detaliczna: 56,00 zł

KUKU 5: wysokość: 30 cm, szerokość: 27 cm, sugerowana cena detaliczna: 62,00 zł

KUKU 6: wysokość: 38 cm, szerokość: 32 cm, sugerowana cena detaliczna: 91,00 zł

KUKU 7 :wysokość: 30 cm, szerokość: 30 cm, sugerowana cena detaliczna: 54,00 zł

KUKU 8: wysokość: 40 cm, szerokość: 40 cm, sugerowana cena detaliczna: 122,00 zł

Więcej informacji: www.technolux.pl