Doskonałe wykończenie każdego domu

Stalowe systemy rynnowe zyskują na popularności. Dostępne w szerokiej gamie kolorów i akcesoriów charakteryzują się wysoką jakością wykonania, łatwością montażu, estetyką i trwałością.

Oto pięć powodów, dla których warto wybrać system rynnowy Ruukki

Testowane w fińskim klimacie

Systemy rynnowe RUUKKI projektowane z myślą o trudnych warunkach klimatycznych wytrzymują lata zmiennej pogody - od letnich upałów i jesiennych deszczy po mroźne zimy; rynny i rury spustowe Ruukki produkowane są z blachy stalowej o grubości 0,6 mm, obustronnie ocynkowanej i powlekanej Puralem - powłoką bardzo skutecznie zabezpieczającą przed korozją wywołaną wilgocią i utratą koloru wskutek działania promieniowania UV.

Jakość, która utrzymuje dom w doskonałym stanie

System rynnowy RUUKKI skutecznie zbiera wodę deszczową z dachu i gwarantuje odprowadzenie jej w bezpieczne miejsce. Jest jednocześnie elegancki i funkcjonalny. Prosta forma i łagodne zaokrąglenia zapewniają efektywną ochronę przed osadzaniem się zanieczyszczeń. Powlekane części systemu rynnowego są odporne na najtrudniejsze warunki zewnętrzne. Są lekkie, trwałe i objęte 20-letnią gwarancją jakości RUUKKI. System rynnowy RUUKKI nie wymaga wielu zabiegów konserwacyjnych - coroczny, krótki przegląd i zwykłe oczyszczenie to wszystko czego potrzebuje, by zapewnić skuteczną ochronę przed woda deszczową na kolejne dziesięciolecia.

Doskonałe dopasowanie do każdego dachu

System rynnowy RUUKKI można z powodzeniem zastosować na nowych i remontowanych budynkach; doskonale pasuje do wszystkich typów pokryć dachowych bez względu na to czy to stal, ceramika, czy papa.

Idealne wykończenie dachu

System rynnowy powinien stanowić naturalne uzupełnienie wyglądu domu. Oprócz eleganckiego wzornictwa RUUKKI proponuje szeroką paletę kolorów - ciemnozielony, czerwony, biały, ciemnoszary, ceglasty, brązowy i czarny. Są one identyczne z paletą barw pokryć dachowych Ruukki. Tak więc system rynnowy może stanowić idealne wykończenie dachu. Tylko od inwestora zależy więc, czy preferuje rynny w kolorze pokrycia, czy też zdecydowanie odcinające się od linii dachu.

Łatwy montaż

Wyliczenie niezbędnych elementów systemu rynnowego Ruukki pod konkretny dach i jego montaż można zlecić ekipie dekarskiej. System rynnowy można także z powodzeniem montować samodzielnie, wymaga to podstawowej wiedzy technicznej i umiejętności manualnych.

Więcej informacji na temat systemów rynnowych:

www.ruukki.com/pl

www.ruukkidachy.pl

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.