Kuchenna bateria bezdotykowa

Obojętnie czy zmywamy, gotujemy lub sprzątamy - bateria zlewozmywakowa jest w ciągłym użyciu. Dlatego tak ważne jest, aby armatura kuchenna była funkcjonalna i wytrzymała.

Jeśli jest do tego efektowna i zaopatrzona w nowoczesny mechanizm starowany sensorem, który ułatwia oszczędzanie wody, to możemy ją nazwać produktem idealnym. Z myślą o osobach, które nie uznają kompromisów w kuchni firma Franke, producent i dystrybutor wysokiej jakości techniki kuchennej, wprowadziła do swojej oferty baterię bezdotykową Sensor.

Urządzenia sterowane sensorem , obsługiwane za pomocą czujników, to nowy trend w wystroju wnętrz. Baterie bezdotykowe uruchamiają się po zbliżeniu rąk do fotokomórki i tak samo się wyłączają, dzięki czemu korzystanie z nich jest higieniczne, łatwe i wygodne. Równie ważne jest to, że baterie z sensorami są produktami przyjaznymi dla środowiska. Automatyczne uruchamianie i wyłączanie wody gwarantuje bowiem jej oszczędność.

Sensor - technika w służbie ekologii

Baterie marki Franke łączą efektowny wygląd z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Bateria Sensor wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, zaś minimalistyczny chromowany design sprawia, że produkt doskonale komponuje się zarówno z klasyczną, jak i nowoczesną aranżacją kuchni.

Armatura uruchamiana jest automatycznie za pomocą fotokomórki - aby włączyć strumień wody wystarczy przesunąć dłonią nad dyskretnym sensorem, montowanym na rancie zlewozmywaka lub blacie kuchennym. Fotokomórka została wyposażona w przesłonę, która zabezpiecza urządzenie przed przypadkowym włączeniem. Zintegrowany mechanizm regulujący umożliwia sterowanie siłą strumienia i zaprogramowanie czasu przepływu wody, a tym samym dostosowanie baterii do indywidualnych potrzeb domowników. Zaletą nowoczesnego systemu zastosowanego w bateriach Sensor jest automatyczne odcinanie strumienia, co pozwala oszczędzać wodę na przykład podczas odkładania naczyń na suszarkę.

Bateria Sensor, podobnie jak inne modele armatury kuchennej marki Franke, wyprodukowana jest z użyciem najnowszych technologii, zapewniających wieloletnią, bezawaryjną eksploatację. Baterie wyposażone zostały w nowoczesne, trwałe głowice ceramiczne, pozwalające szybko wyregulować strumień i temperaturę wody. Najniższa klasa głośności sprawia, że korzystanie z baterii Sensor to nie tylko olbrzymia pomoc w codziennych kuchennych obowiązkach, ale też czysta przyjemność.

Nowa bateria, podobnie jak wszystkie baterie kuchenne z oferty producenta, została objęta 15-letnią gwarancją.

Wymiary baterii: wysokość - 391 mm, długość wylewki - 215 mm.

Cena: 3499 zł/brutto.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.