Precyzja i elegancja

Nowa chłodziarko-zamrażarka Liebherr przyciąga uwagę swoim stylem i elegancją, ale także zaskakuje efektywnością, łącząc w sobie szereg najnowocześniejszych technologii stworzonych z niezwykłą precyzją.

Nowa chłodziarko-zamrażarka Premium BioFresh ze szklanymi drzwiami dostępna jest w dwóch wersjach: CBNgb 3956 (CZARNY szklany front) oraz CBNgw 3956 (BIAŁY szklany front).

Superoszczędna klasa efektywności energetycznej A+ , gwarantuje niskie zużycie energii.

System elektroniczny zapewni zachowanie wybranej temperatury, wyświetlanej przez przejrzysty i precyzyjny, cyfrowy wyświetlacz LCD MagicEye .

Funkcja SuperCool obniża temperaturę w komorze chłodniczej do -2°C, co zapewni szybkie schłodzenie świeżo włożonej żywności.

Automatyka SuperFrost , ułatwiająca zamrażanie, odpowiedzialna jest za szybkie obniżanie temperatury, aby zamrozić produkty z zachowaniem zawartych w nich witamin. Po zakończeniu procesu zamrażania, SuperFrost przestawia zamrażarkę na normalny, oszczędzający energię tryb pracy. Regulowane obiegi chłodnicze sprawiają, że można precyzyjnie ustawić temperaturę w chłodziarce jak i zamrażarce, dzięki czemu pomiędzy komorami nie następuje wymiana powietrza, co zapobiega przenoszeniu się zapachów i wysychaniu produktów.

Urządzenie posiada rozbudowany system zabezpieczeń . Wskaźnik Frost Control, w razie braku zasilania w sieci, pomaga w ocenie jakości mrożonek i ich dalszego okresu przechowywania po usunięciu awarii zasilania. Jeżeli drzwi są otwarte dłużej niż 60 sekund, aby ochronić produkty, sygnał wzrostu temperatury przypomina nam, że należy zamknąć chłodziarkę. Ponadto, w przypadku zbyt długo otwartych drzwi, optyczny i akustyczny alarm poinformuje nas o wzroście temperatury.

Dzięki systemowi HomeDialog można sterować np. urządzeniem ustawionym w piwnicy i ustawiać wszystkie jego funkcje, na wyświetlaczu tzw. urządzenia "matki", które również jest wyposażone w moduł HomeDialog.

Produkty chłodzone są za pomocą obiegowego powietrza. Urządzenie wyposażone jest również w funkcję automatycznego odszraniania.

Eleganckie wyposażenie GlassLine pozwala w każdej chwili dostosować urządzenie do własnych potrzeb, dzięki dowolnej aranżacji szklanych półek we wnętrzu chłodziarki. Półki typu GlassLine, odporne na stłuczenia i porysowania są również bardzo łatwe w czyszczeniu. Innowacyjnym detalem wyposażenia jest uniwersalna półka na butelki, którą alternatywnie można wykorzystać jako dodatkową półkę przeznaczoną do przechowywania innych produktów.

Urządzenie posiada również wygodne do obsługi, wyjmowane pojemniki VarioBox , które dowolnie można umieszczać na drzwiach chłodziarki. Wierzchnią pokrywę pojemników można w prosty sposób zdjąć, odchylając ją do tyłu.

Eleganckie oświetlenie sufitowe, płasko zintegrowane z obudową wnętrza, równomiernie rozświetla całą przestrzeń chłodziarki.

Nowoczesne szuflady BioFresh , wysuwane na teleskopowych szynach, tworzą doskonały klimat, dzięki któremu produkty dłużej zachowują swą świeżość.

Urządzenie wyposażone jest również w płytę regulacji wilgotności. Dzięki temu, w szufladzie HydroSafe , zapewniającej wysoką wilgotność powietrza, najlepiej przechowują się owoce i warzywa, natomiast szuflada DrySafe , gwarantująca niską wilgotność, stwarza idealny klimat do przechowywania ryb, mięsa i produktów mlecznych.

Dzięki nowoczesnej technologii NoFrost , produkty zamrażane są za pomocą chłodzącego powietrza obiegowego, a wilgoć jest odprowadzana na zewnątrz. Dzięki temu zamrażarka pozostaje zawsze bez lodu, a produkty nie ulegają oszronieniu.

System FrostSafe stwarza doskonałe warunki do przechowywania mrożonek, ponieważ szuflady posiadają przezroczysty front, są wysokie i zamknięte ze wszystkich stron.

Więcej o: