Kaldewei Classic Duo Oval Wide - ponadczasowa elegancja z nutką indywidualizmu

Firma Kaldewei poszerzyła swoją rodzinę wanien Classic Duo o nowy model. Kaldewei Classic Duo Oval Wide to wolno stojąca wanna ze specjalnym szerokim na 10 cm rantem, który może służyć do montażu baterii nawannowej lub też jako wygodna półka na akcesoria kąpielowe.

Indywidualna przestrzeń z nową wanną

Jednym z wiodących trendów w branży wnętrz domowych jest obecnie "homing" czyli urządzanie domu jako refugium, w którym można się schować przed światem zewnętrznym, przed pośpiechem lub stresem dnia codziennego. Ważnym elementem tak urządzonego domu jest łazienka. Wolno stojące wanny kąpielowe są ważnym elementem optycznym i umożliwiają zindywidualizowanie tak zaprojektowanej przestrzeni. Nowa wanna classic duo oval wide to poszerzenie oferty firmy Kaldewei w zakresie wanien wolno stojących. Model należy do bogatej rodziny wanien Classic Duo i można go nabyć z elegancką, jednoczęściową osłoną. Podkreśla ona wysoki poziom wzornictwa, harmonizuje doskonale z klasycznym kształtem wanny oraz zapewnia całkowitą swobodę w ustawianiu wanny w łazience. Jej szeroka krawędź pozwala na dowolne usytuowanie armatury.

Przestronność wanny o wymiarach 180 x 80 cm daje swobodę ruchów podczas kąpieli - samemu lub we dwoje. Dzięki specjalnie ukształtowanym, identycznym oparciom pleców oraz odpływowi umiejscowionemu pośrodku, wanna doskonale nadaje się do kąpieli we dwoje.

Więcej o: