Dom parterowy z frontowym garażem

Z19 to dom niezwykle uroczy i klimatyczny, idealny by zaspokoić potrzeby domowników oraz stworzyć atmosferę domowego ogniska.

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Nazwa projektu: Z19

 

Cena projektu: 1790 zł

 

Autor projektu: arch. Piotr Zwierzyński

Projekt Z19 to dom parterowy z frontowym garażem na dwa samochody. Prosta bryła wpłynie na szybką oraz ekonomiczną budowę. Konstrukcja stropu pozwala na zagospodarowanie poddasza w miarę rosnących potrzeb. Charakter oraz styl budynku podkreślony jest przez drewniane i kamienne okładziny na elewacjach.

Poprzez zadaszone wejście wchodzimy do sieni, skąd dostępne jest bezpośrednie przejście do garażu oraz do holu. Hol jest ciągiem komunikacyjnym pomiędzy poszczególnymi strefami. W projekcie możemy wyszczególnić dwie strefy, dzienną oraz intymną - sypialną. Salon jest przestronny połączony jednoprzestrzennie z zapleczem kuchennym. W jadalni zaprojektowano wykusz, a kuchnię ze spiżarką. W salonie wykonać można wykusz, a przez wyjście na taras, poczuć się w jedności z naturą i rozkoszować widokami naszego ogrodu.

Zobacz rzut parteru w projekcie domu Z19

Drugą część domu, sypialną stanowią trzy pokoje, łazienka oraz WC. W każdym z pokoi jak również w holu znajdziemy miejsce na przestronne szafy, co zapewni nam lepsze utrzymanie porządku.

Duży dwustanowiskowy garaż pomieści dodatkowe sprzęty sportowe czy narzędzia, gdyby jednak brakowało miejsca, dołączono do niego pomieszczenie gospodarcze mogące pomieścić dodatkowe rzeczy.

WARIANTY PROJKETU:

 

- lustro

 

- możliwość zastąpienia garażu dodatkowym pokojem

 

- możliwość likwidacji wykusza

 

- wariant pomniejszony (dwa pokoje) to projekt Z94

Zestawienie podstawowych wielkości ogółem :

KOSZTORYS BUDOWY netto (szacunkowy ):

Propozycje rozwiązań materiałowych:

 

- ściany: murowany

 

- strop: gęstożebrowy teriva

 

- dach: dachówka lub blacho-dachówka

***

Dane tele- adresowe pracowni:

 

nazwa firmy: STUDIO Z500

 

adres : ul. Gen. Zajączka 11/6 01-510 Warszawa

 

tel. / fax: (022) 425-50-30 / (022) 33-11-33-5, 0 607-17-12-12

 

adres e-mail i strona www : projekty@Z500.pl, www.Z500.pl

Więcej o: