Nowe kolory brodzików marki Kaldewei

Firma Kaldewei wprowadziła do oferty brodzików do zabudowy w płaszczyźnie podłogi, paletę kolorów matowych dopasowanych do aktualnych tendencji na rynku płytek ceramicznych.

Coordinated Colours Collection to brodziki o matowych barwach w gamie cieszących się aktualnie powodzeniem antracytów i szarości: antracyt City, szary Pasadena, szary Catania i szary Perl. Ponadto kolekcja zawiera inne matowe propozycje kolorystyczne jak: biały Arktis, czarny Lava oraz brąz Ancona.

Higiena i trwałość

Brodziki Kaldewei do zabudowy w płaszczyźnie podłogi są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Wpływ ma na to w szczególności materiał oraz wzornictwo - płaskie dno i specjalnie zaprojektowany kształt, dzięki któremu nie ma w nich praktycznie żadnych zakamarków, w których może odkładać się brud. Te zalety są możliwe dzięki wykorzystaniu cech stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Superpłaska powierzchnia brodzików pozwala na bezproblemowe czyszczenie bez dużego nakładu pracy. Dzięki specjalnej, uszlachetnionej warstwie emalii, przy ich myciu nie trzeba korzystać z agresywnych środków chemicznych. Pozostałości mydła, szamponu lub płynów do kąpieli usuwa się z płaskiego brodzika prysznicowego po prostu przy pomocy zwykłej szmatki. Nie ma też ryzyka odkładania się kamienia oraz wybarwiania fug, jak w przypadku wykonanych z płytek ceramicznych odpływów liniowych.

Łatwy montaż

Istotną z punktu widzenia konsumenta zaletą brodzików jest łatwość montażu. W przypadku brodzików o głębokości poniżej 6 cm firma oferuje oprócz nośników styropianowych, specjalny system montażowy ESR II. System ESR II to unikalne na rynku rozwiązanie, które sprawia, że poza łatwym montażem mamy także zabezpieczenie przed wnikaniem wody pod brodzik. Woda, która ewentualnie przeniknie między brodzik a płytki, wpływa do stanowiącej rodzaj drenażu ramy, po czym jest odprowadzana do odpływu.

Dzięki palecie ponad 50 modeli brodzików marki Kaldewei do zabudowy w płaszczyźnie podłogi, każda aranżacja prysznica jest dzisiaj prostym i łatwym zadaniem.

Więcej o: