Pralki Aqualtis, które rozpieszczą każdą tkaninę

Nowa gama pralek Aqualtis marki Hotpoint-Ariston z innowacyjną technologią Beauty Treatment jest już dostępna w Polsce! Te wyjątkowe, stworzone z myślą o zmieniających się potrzebach konsumentów urządzenia troszczą się o każdą, nawet najdelikatniejszą garderobę.

Kąpiel Parowa

Od dawna wiadomo, że para wodna ma zbawienny wpływ na kondycję naszej skóry. Ale marka Hotpoint-Ariston poszła o krok dalej. Najnowsze pralki Aqualtis, dzięki innowacyjnej technologii, wykorzystują parę wodną do. poprawy kondycji naszych ubrań. Opcja Kąpiel parowa , korzysta z kierowanych bezpośrednio do bębna cząsteczek pary wodnej, oczyszczając w ten sposób tkaniny z nieprzyjemnych zapachów i bakterii oraz nadając im nutę ulubionego zapachu. Wybierając tą opcję możemy:

- odświeżyć ubrania , czyli w zaledwie 10 min usunąć z suchych ubrań nieprzyjemne zapachy (np. jedzenia czy dymu papierosowego) oraz zmiękczyć włókna, dzięki czemu pozbędziemy się zagnieceń, a prasowanie będzie łatwiejsze,

- dodać ulubioną nutę zapachową do ubrań , używając innowacyjnego, opatentowanego dozownika

- czyścić parą , która bez żadnych chemicznych dodatków dezynfekuje tkaniny nawet w niskich temperaturach. Usuniętych zostaje aż do 99,99% bakterii, co sprawia, że jest to opcja idealna do ubranek dziecięcych.

Kuracja antystresowa

Pralki Aqualtis niezwykle delikatnie traktują wszystkie ubrania. System elektronicznej kontroli procesu prania oraz innowacyjna pompa wody automatycznie rozpoznają typ oraz ilość pranej tkaniny i dokładnie kontrolują poziom wody w bębnie oraz mechanikę prania. Zapewnia to włóknom tkanin jak najdłuższą żywotność. Dodatkowo technologia Ecotech , dzięki systemowi czujników ciśnieniowych, optymalizuje ilość wody i reguluje mechaniczną pracę bębna, co pozwala zaoszczędzić nawet do 30% wody i energii .

Kojący dotyk i łagodny masaż

Ubrania znajdujące się we wnętrzu najnowszych urządzeń Aqualtis odzyskują miękkość, a powstałe zagniecenia znacząco się zmniejszają. Rozciąganie, odprężanie, zmiękczanie - nigdy wcześniej tkaniny nie były aż tak rozpieszczane. Dodana do dowolnego programu 10-minutowa opcja Łatwe Prasowanie , zmiękcza włókna w ubraniach czyniąc je bardziej podatnymi na prasowanie. A dzięki ekskluzywnemu programowi Woolmark Platinum Care , delikatniejszemu i łagodniejszemu nawet od prania ręcznego, także odzież wełniana pozostaje miękka i puszysta, nawet po wielu cyklach prania.

Terapia ciszą

Urządzenia Aqualtis pracują bardzo cicho - system Super Silent opracowany przez producenta zapewnia idealną ciszę przez cały czas trwania cyklu prania. Modele wyposażone w trójfazowy (bezszczotkowy) silnik, nowa pompa oraz trzy dźwiękoszczelne panele pracują emitując jedynie 49 dB(A) podczas cyklu prania! W tak wyjątkowej ciszy można prać naprawdę duże ilości ubrań, gdyż Aqualtis oznacza również wyjątkową elastyczność załadunku - do 9 kg!

Długotrwałe nawilżanie

Aqualtis zapewnia dodatkowy komfort i wygodę użytkowania dzięki systemowi Auto Dose . Wyposażony w pojemniki na środek piorący i zmiękczający system, automatycznie dozuje ich odpowiednią ilość, zależną od rodzaju programu i tkaniny. Innowacja ta gwarantuje idealne rezultaty prania, oszczędność wody i energii oraz aż 4 miesiące bez konieczności uzupełniania pojemników na detergenty , gdyż zapas w pralce starcza na ponad 60 cykli prania. Od dzisiaj nie trzeba już dozować środka piorącego i zmiękczającego za każdym razem, gdy chce się zrobić pranie.

Przedział cenowy pralek Aqualtis - od 1899 zł do 3499 zł

Więcej o: