Dekoracyjne grzejniki pokojowe i łazienkowe

Ekskluzywne grzejniki LUXRAD, będące od kilku lat na polskim rynku, są połączeniem innowacyjnej konstrukcji, nowoczesnego wzornictwa oraz unikatowych walorów użytkowych.

Grzejniki z powodzeniem nadają indywidualny charakter wnętrzom łazienkowym i mieszkalnym. Smukła konstrukcja i wygoda użytkowania sprawiają, że są one prawdziwą ozdobą wnętrz, przy zachowaniu bardzo dobrych wartości grzewczych.

W ofercie firmy znajdują się wysokiej klasy grzejniki pokojowe i łazienkowe, wykonane z zastosowaniem najnowszych technologii z najwyższej klasy materiałów. Produkowane są ze stali niskowęglowej, stali nierdzewnej i malowane metodą proszkową. Dostępne są w wersji chromowanej (chrom galwanizowany ), w wielu kolorach z palety RAL oraz barwach specjalnych.

Zobacz galerię zdjęć dekoracyjnych grzejników

Grzejniki LUXRAD to już nie jest niechciany element instalacji, który zmuszeni jesteśmy tolerować w naszym domu, starając się go ukryć w kącie lub pod oknem. One zaprojektowane są tak, żeby można je było wyeksponować i żeby stały się ozdobą pomieszczenia. Stylowe i nowatorskie mogą pojawiać się w każdym z nich i stanowić jego integralną część.

Modernistyczny wygląd stali nierdzewnej nadaje grzejnikom ekskluzywny charakter, a te z kolei nadają pokojowi lub gabinetowi wykwintnej elegancji. Stal nierdzewna natomiast to gwarancja żywotności i szczelności urządzenia, nawet w miejscach o dużej wilgotności powietrza (sauna, basen, SPA).

Wykończenia chromowane powoli stają się standardem we wzornictwie urządzeń domowych. Mimo konieczności utrzymywania ich w czystości, są bardzo efektowne. Dla wszystkich, którzy lśniące baterie i uchwyty w łazience, chcieliby uzupełnić odpowiednim grzejnikiem firma LUXRAD stworzyła 10 modeli wykonanych w pokryciu chromem galwanicznym. Przy planowaniu zakupu należy jednak pamiętać, że chromowana powierzchnia wymaga dobrania grzejnika o mocy o 30-35% większej, niż w przypadku innych wykończeń.

Grzejniki dekoracyjne mają różne formy. Mogą składać się z prostokątnych paneli, kwadratowych lub okrągławych tulei, w wielu przypadkach dostępne są w układzie poziomym. Model serii Niagara stał się poważną konkurencją dla grzejników płytowych. Dzięki swej prostocie, elegancji i uniwersalności wielu Klientów decyduje się na montaż Niagary właśnie, zamiast wcześniej posiadanej "płytówki".

Luxrad Polska jest największym krajowym producentem nowoczesnych grzejników. Dwie lakiernie (w pełni automatyczna biała oraz kolorowa) pozwalają oferować Klientom najkrótsze terminy realizacji zamówień, wynoszące do trzech tygodni na pełen asortyment. Wieloletnie doświadczenie, zdobyte na rynkach krajów Unii Europejskiej, skutkuje najwyższą jakością wykonania, a także konkurencyjnością cenową w stosunku do zachodnich producentów.

Warto pamiętać, że nasze mieszkanie, w którym chcemy się dobrze czuć, to nie tylko wysokiej klasy sprzęt, specjalnie zaprojektowane meble i podążający za modnymi trendami wystrój wnętrza. To także ciepło, płynące z właściwie dobranych grzejników.

Projektanci oraz nowoczesne technologie pozwalają z grzejnika uczynić ozdobę każdego domu. Wszystko zależy od wielkości pomieszczenia oraz chęci zastosowania nowatorskich rozwiązań.

www.luxrad.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.