Ceramika sanitarna WEG - włoski styl w łazience

Ceramika sanitarna WEG marki Disegno to nowa propozycja w ofercie firmy Coram Poland. Włoski producent postawił na uniwersalność formy, wysoką użyteczność oraz delikatność ceramicznej bryły. Dzięki tym założeniom WEG jest ceramiką w pełni nowoczesną i wygodną.

WEG , nowa ceramika sanitarna włoskiej marki Disegno Ceramica, to kolekcja wyważona stylistycznie, w której akcent został postawiony na użytkowość. Włoski projektant Paolo Schianchi, pozbywając się nadmiaru nadbudowy stylistycznej, pragnął podkreślić przeznaczenie produktu. W jego rozumieniu ceramika sanitarna ma być wygodna w użytkowaniu i tworzyć harmonijne tło dla pozostałego wyposażenia łazienki. Stąd też przywołanie organicznych form, których łagodne zaokrąglenia przeniesione na ceramiczne elementy tworzą dla człowieka bezpieczne środowisko. Szerokie ranty dodają ceramice stabilności i komfortu, a utworzone z nich miniblaty są wygodne do odłożenia mydła czy przyborów toaletowych.

W kolekcji oferowane są następujące elementy: dwie umywalki - naścienna o wymiarach 61/50,5/20 cm i umywalka 110/50,5/20 cm z blatem po lewej stronie, bidet oraz miska wc o wymiarach 37,5/53,5 cm. Kolekcję uzupełniają deski sedesowe wykonane z duroplastu: klasyczna oraz z systemem wolnego opadania. Uniwersalny charakter serii podkreślają zaproponowane przez producenta wersje - bidet i miska wc dostępne są zarówno w formie stojącej jak i podwieszanej.

Standardowo ceramika WEG oferowana jest w wersji białej. Za 40 % dopłatą miskę wc oraz bidet producent może przygotować w jednym z następujących kolorów: ciepłym żółtym, groszkowej zieleni, zgaszonego różu, rozbielonego błękitu, jasnoszarym oraz metalicznym niebieskim. Kolorowa ceramika to interesująca propozycja dla osób, które szukają produktów niestandardowych, a także unikatowych. Warto dodać, że kolor nanoszony jest na elementy ręcznie, jeszcze przed procesem wypału, co warunkuje jego trwałość oraz zapewnia ceramice niepowtarzalność.

Więcej o: