Zamiast farby i płytek na ściany - panele od Cameleo

Ekologiczne panele dekoracyjne 3D to nowoczesny i wyjątkowo estetyczny pomysł na dekorację ścian i sufitów.

Panele 3D Cameleo są wykonane na bazie włókien kokosowo-palmowych, dzięki czemu można je zaliczyć do ekologicznych materiałów wykończeniowych. Ponad to charakteryzują się wysoką paroprzepuszczalnością, dużą odpornością mechaniczną i trwałością, a z wyjątkowo łatwym montażem poradzi sobie niemal każdy - bez konieczności wzywania specjalistów.

W zależności od efektu, który chcemy uzyskać, wielkości pomieszczenia i możliwości przestrzennych, panelami można pokryć wszystkie ściany, jedną z nich lub tylko jej część, tworząc ozdobny element, przypominający misternie wykonaną płaskorzeźbę. Przy pomysłowym wykorzystaniu sztucznego oświetlenia na płaszczyźnie tworzy się zabawa cieni i półcieni, które dodatkowo podkreślają strukturę powierzchni. Dowolnie obracając i dopasowując elementy tej ściennej układanki uzyskuje się spójną całość, abstrakcyjny obraz, który staje się naturalną ozdobą aranżacji, jej główną częścią przyciągającą wzrok oglądających.

Dekoracyjne panele 3D oferowane są w 10 zróżnicowanych wzorach, w kolorze naturalnym. Można je również dopasować do niemal każdej aranżacji i kolorystyki, malując całość kompozycji lub tylko wybrane jej elementy dowolną farbą wewnętrzną Cameleo lub strukturą dekoracyjną. Interesujący efekt można uzyskać nakładając na nie farby metaliczne.

Panele Cameleo idealnie sprawdzą się w salonie, sypialni, ale także we wnętrzach komercyjnych - galeriach, hotelach, sklepach czy punktach usługowych.

Informacje techniczne:

- 10 zróżnicowanych wzorów do wyboru.

- Materiał: sprasowane włókna kokosowo - palmowe.

- Kolor: naturalny, możliwość malowania dowolnymi farbami wewnętrznymi Cameleo lub strukturami dekoracyjnymi.

- Wymiary: w zależności od wzoru - 500x500x1,5 mm; 625x800x1,5 mm; 300x300x1,5 mm

Więcej informacji na www.cameleo.pl.

Więcej o: