Farby KABE Polska w gronie liderów

Farby KABE Polska otrzymała Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu podczas XX Wielkiej Gali Business Centre Club.

22 stycznia br. po raz siedemnasty w Teatrze Wielkim odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu , wieńcząca XX edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu. Podczas części oficjalnej gali wręczono 23 nominacje do tytułu lidera, a 11 laureatów otrzymało złote statuetki. Wśród laureatów nagrodzonych Złotą Statuetką znalazła się firma Farby KABE Polska i jej prezes Ryszard Szajter nagrodzeni za imponujący rozwój, stałe wzbogacanie oferty produktowej, jak również zaawansowane działania proekologiczne.

Do konkursu firma Farby KABE Polska przystąpiła wypełniając ankietę konkursową, w której przedstawiła swoje wyniki finansowe oraz informacje na temat: jakości i nowoczesności produktów, inwestycji i działalności innowacyjnej, a także dbałości o środowisko naturalne i działalności filantropijnej. Weryfikacji w tegorocznej edycji Liderów Polskiego Biznesu poddały się 73 firmy.

Organizatorem konkursu jest Business Centre Club, zrzeszenie przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców. BCC od 1991 roku przyznaje Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu firmom i ich szefom.

Więcej o: