Ekologia w domu - bateria, która oszczędza wodę

W każdym modelu łazienkowej i kuchennej baterii z serii Oras Vega znajduje się specjalny eko-przycisk, który powoduje, że po uruchomieniu woda płynie mniejszym, ekologicznym strumieniem.

Oras Vega to seria baterii umywalkowych, natryskowych i kuchennych, której podstawową zaletą jest eko-przycisk - mały, elastyczny punkt na uchwycie. Dzięki niemu, w momencie uruchomienia kranu woda płynie mniejszym, ekologicznym i ekonomicznym strumieniem. Natomiast aby ustawić większy przepływ, wystarczy go "odkliknąć".

Cała seria została wzbogacona o dodatkowe, użyteczne rozwiązania. Standardem już w bateriach kuchennych jest wyciągana z kranu rączka natrysku, która pomaga szerokim strumieniem opłukać naczynia lub żywność. Natomiast jeden z modeli kuchennych Vega jest wyposażony w boczną szczotkę zasilaną wodą - przydaje się do mycia mocno zabrudzonych naczyń czy samego zlewu. W modelach kuchennych znajdują się też takie, które zawierają zawory do zmywarki.

Z kolei baterie umywalkowe firma Oras wzbogaciła o modele z rączką natryskową Bidetta - sensowne rozwiązanie w małych toaletach, w których nie ma miejsca na bidet. Dodatkową funkcją jest też ograniczenie temperatury. To ważne szczególnie w rodzinach, w których z łazienki korzystają samodzielnie także małe dzieci.

www.oras.com/pl

Więcej o: