Wolno stojąca wanna Coco

Pierwszą tegoroczną premierą w ofercie Coram Poland jest wanna Coco firmy Sealskin. Tym razem holenderski producent zaproponował klientom urządzenie wolno stojące, wykonane z nowoczesnego materiału typu solid surface.

Wanna czy kabina? - to jedno z pytań, które dręczy każdego, kto urządza łazienkę. Za kabiną przemawia to, że zajmuje mniej miejsca i pozwala oszczędzać wodę, zaś za wanną niekwestionowana wygoda kąpieli. Jeśli jeszcze mamy do dyspozycji obszerną łazienkę i możemy pozwolić sobie na duże urządzenie kąpielowe, wanna może stać się elementem aranżującym przestrzeń.

Coco - nowa wanna firmy Sealskin , ma duże predyspozycje do takiej właśnie roli, głównie dlatego, że jest formą wolno stojącą. Wanna wykonana została z mieszanki przejrzystej żywicy i minerałów. Sztuczny materiał pozwolił producentowi na uformowanie jej z jednego kawałka materiału, co jest efektowne stylistycznie (organiczna forma, cienkie ranty). Ponadto konglomerat

charakteryzuje się ciepłą, miłą w dotyku powierzchnią, dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwością w czyszczeniu i pielęgnacji. Matowe, aksamitne wykończenie dodaje formie wanny Coco elegancji. Kształt nowej wanny Sealskin jest trudny do jednoznacznego określenia - formie dna niecki najbliżej jest do elipsy. Cechą charakterystyczną bryły Coco jest to, że górna część wanny jest szersza niż dno, dzięki czemu wygląda ona lekko i finezyjnie.

Parametry techniczne wanny Coco:

- wymiary: 180x78x59 cm,

- głębokość: 47 cm,

- pojemność 206 l,

- ciężar 195 kg,

- kolorystyka: biały matowy,

- samonośna konstrukcja (wanna nie potrzebuje dodatkowego podparcia),

- wanna wymaga podłączenia specjalnej armatury podłogowej dedykowanej do wanien wolno stojących,

- odpowiednio duża ilość miejsca (10 cm) pod wanną pozwala zainstalować płaski syfon, dzięki czemu nie jest konieczne wpuszczanie syfonu w podłogę,

- cena: wanna wraz z odpływem typu pop-up z napełnianiem przez przelew (z prędkością 20 l/min.) - ok.14000 zł,

- gwarancja: 5 lat.

www.coram.pl

Więcej o: