Płyta indukcyjna w rozmiarze XXL

Nowa płyta indukcyjna Double Evolis to 2 największe na rynku strefy grzewcze, nawet 8 naczyń ustawionych jednocześnie na jednej płycie i wiele możliwości gotowania, w wyjątkowo krótkim czasie - czyli rezultat kuchennej rewolucji, której właśnie dokonała marka Mastercook.

Najnowsza płyta Double Evolis marki Mastercook , to przełom w dziedzinie gotowania na indukcji. Model ten zrywa z dotychczasowymi, standardowymi konstrukcjami płyt, na których gotowanie ogranicza się zazwyczaj do czterech, tradycyjnych pól grzewczych. Innowacyjną płytę Double Evolis tworzą dwie, największe na rynku strefy indukcyjne, o wyjątkowym rozmiarze 40 x 23 cm.

Na powierzchni płyty Double Evolis można ustawiać naczynia w dowolnych konfiguracjach, zgodnie z aktualnymi potrzebami. Duże pola grzewcze pomieszczą np. dwie szerokie brytfanki lub nawet osiem mniejszych naczyń jednocześnie. Ta pojemność stref grzewczych pozwala przygotować nawet cały, trzydaniowy obiad - z przystawką, daniem głównym i deserem - na jednej płycie i w tym samym, krótkim czasie! Niezależnie od tego, w którym miejscu płyty ustawimy garnek, efektywność grzania jest dokładnie taka sama. Dzięki temu potrawy gotują się równomiernie, co daje pewność, że wszystkie dania trafią na stół we właściwym momencie.

Więcej o: