Nowa seria ceramiki łazienkowej Preciosa 2 marki Koło

Minimalizm to jeden z najpopularniejszych kierunków we współczesnej architekturze. Właśnie dlatego, proste sugestywne kształty serii ceramiki i mebli Preciosa 2 dobrze wpisują się w przestrzeń nowoczesnej łazienki. Tutaj subtelny design współgra z funkcjonalnością.

Prostokąt jest podstawowym i dominującym kształtem wszystkich produktów serii Preciosa 2 . Płaski blat umywalki uzupełnia okrągła misa. To dzięki tej formie geometrycznej wszystkie elementy zestawu idealnie się uzupełniają, nadając łazience jednolity, nowoczesny styl. Zbliżone kształt umywalki oraz miski ustępowej i bidetu potwierdzają konsekwencję w dążeniu do stylistycznej jednolitości, zgodnej z panującymi trendami.

Trzy szerokości (40, 60 i 90 cm) umywalek Preciosa 2 ułatwiają dopasowanie ich do wnętrz o różnej wielkości i charakterze. Płaskie, boczne powierzchnie odkładcze oraz możliwość bezpośredniego zamontowania relingów na ręczniki zwiększają funkcjonalność umywalki i całej łazienki. W przypadku miski i bidetu udało się całkowicie wyeliminować widoczne otwory montażowe, co ułatwia utrzymanie produktu w czystości i zdecydowanie podnosi estetykę produktu.

W skład zestawu mebli Preciosa 2 wchodzą zarówno szafki podumywalkowe, jak i wiszące szafki boczne. Podobnie jak ceramika, seria meblowa bazuje na geometrycznym kształcie prostokąta z ozdobnym uchwytem w kształcie koła. Kształty te idealnie wpisują się w czystą formę współczesnych łazienek. Komfort użytkowania podnosi system cichego domykania soft-clos e , w który wyposażono drzwi szafek i szuflady tej nowej serii.

Materiały, z których wykonane są meble, mają podwyższoną odporność na wilgoć. Dzięki temu zachowają wysoką jakość przez długie lata, nie tracąc walorów estetycznych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.